Joanna Krupa krytykuje zachowanie Pisarek na planie "Top Model". Karolina w szoku: Nie jest to powitanie, jakiego się spodziewałam [TYLKO U NAS]

Joanna Krupa w rozmowie z Pudelkiem wyżaliła się, że Karolina Pisarek zachowuje się w "Top Model" "jak prowadząca". Karolinę ta wypowiedź, delikatnie mówiąc, zaskoczyła.

Karolina Pisarek idzie jak burza. Niedawno pisaliśmy, że modelka podpisała intratny kontrakt z popularną marką obuwniczą, wcześniej wygrała program "Ameryka Express". Obecnie natomiast pracuje na planie nowej edycji "Top Model", gdzie prowadzi kulisy popularnego show dla Player.pl. Niestety, jak to zwykle bywa, sukces Karoliny ma słodko-gorzki smak, bo właśnie otrzymała cios od osoby, od której najmniej się tego spodziewała - swojej dawnej mentorki Joanny Krupy

Joanna Krupa o Karolinie Pisarek: Brak szacunku i klasy

W rozmowie z Pudelkiem Joanna Krupa żali się, że Karolina jest niewdzięczna i zachowuje się, jakby... chciała ją zastąpić w roli gospodyni "Top Model".

Od początku programu jestem prowadzącą. To jest moje dziecko, mój pierwszy program. Nie wyobrażam sobie, żeby ktoś inny mógł go prowadzić. To ja najbardziej byłam za Karoliną, jak była w programie. To ja ją promowałam, chodziłam z nią na ścianki jako "support".

Zdaniem Krupy odpowiedzialna za sytuację jest menedżerka Karoliny, która kiedyś reprezentowała również ją.

Jest mi bardzo przykro, że ktoś próbuje niszczyć kontakt z osobą, w którą ja wierzyłam i promowałam. Bo bez "Top Model" Karolina by nie istniała. Takie zachowanie to brak szacunku i klasy.

Karolina Pisarek, Joanna KrupaKarolina Pisarek, Joanna Krupa Screen z instagram.com/joannakrupa

Karolina Pisarek jest w szoku 

Skontaktowaliśmy się z Karoliną, która nie ukrywa, że wypowiedź Joanny jest dla niej mocno zaskakująca. Szczególnie że brakuje w niej konkretów i opisów sytuacji, w których rzekomo Karolina "chciałaby wygryźć" swoją dawną mentorkę. 

Szok. Nie jest to ciepłe powitanie w programie, jakiego się po Joannie spodziewałam. Cieszę się natomiast, że od mojej stacji dostałam propozycję prowadzenia kulis programu. Programu, który dał mi szansę na spełnienie moich marzeń! Cieszę się, że mogę wspierać i doradzać młodszym kandydatkom na modelki. Zrobię wszystko, by dziewczyny czuły się komfortowo, debiutując w programie TVN!

Karolina broni też swojej menedżerki: 

Joasia wspomniała coś o promocji mojej osoby i nawet o mojej menedżerce, musiały z Gosią tworzyć naprawdę zgrany duet, skoro ciągle o niej wspomina. Potwierdzam: jest świetna.

Cała sytuacja jest mało przyjemna dla Karoliny, która do tej pory miała dobre relacje z Joanną i jeszcze niedawno dzieliła się wspólnymi zdjęciami z planu "Top Model" na InstaStory. 

Zobacz wideo
Więcej o: