Jacek Kurski wziął drugi ślub kościelny. Ceremonia była bardzo skromna. Pojawili się jedynie najbliżsi i Jarosław Kaczyński

Jacek Kurski jest już po swoim drugim kościelnym ślubie. Uroczystość odbyła się wśród samych najbliższych w krakowskich Łagiewnikach.

Jacek Kurski poznał swoją żonę dzięki pracy w Telewizji Publicznej. W 2016 roku na jaw wyszedł romans ówczesnej dyrektor programowej TVP i byłego prezesa. Para zdecydowała się wziąć ślub cywilny w 2018 roku, jednak na przysięgę przed ołtarzem musieli jeszcze poczekać. Wszystko za sprawą przeszłości polityka Prawa i Sprawiedliwości, który przez 24 lata był żonaty.

ZOBACZ TEŻ: Kurscy kupili willę pod Warszawą. Tabloid: Kryje się tam prawdziwy raj. Pojawia się też wątek dzieci

Jacek Kurski wziął drugi ślub kościelny

Jacek Kurski do 2015 roku był w związku małżeńskim z Moniką Kurską, z którą to doczekał się trójki dzieci. Po rozwodzie nie mógł ponownie przyjąć sakramentu małżeństwa w kościele, jednak dzięki biskupom, którzy unieważnili jego poprzedni ślub, udało się. 

Po wielu miesiącach wyczekiwania Jacek i Joanna Kurscy mogli w końcu powiedzieć sobie sakramentalne "tak" przed ołtarzem. Ceremonia miała bardzo skromny i prywatny charakter i odbyła się w krakowskich Łagiewnikach. W kościele zjawiła się jedynie najbliższa rodzina Kurskich oraz Jarosław Kaczyński. Mimo że pogoda nie do końca dopisała, to młoda para wyglądała na zadowoloną. Joanna Kurska zaprezentowała się w skromnej, długiej, białej sukni. W drodze od ołtarza trzymała w ręku mały bukiet czerwonych róż. Jej małżonek postawił na klasyczny garnitur. 

Jacek KurskiJacek Kurski FORUM

Więcej zdjęć ze ślubu kościelnego Jacka Kurskiego zobaczycie w naszej galerii: 

Nie pozostaje nam nic innego, jak tylko życzyć szczęścia małżonkom. Myślicie, że prezes Kaczyński również pokusi się o ślubne życzenia?

Zobacz wideo Budka: "Kurski nie musi wykonywać wyroków, póki prezes jest za nim"