Kurscy kupili willę pod Warszawą. Tabloid: Kryje się tam prawdziwy raj. Pojawia się też wątek dzieci

Jacek Kurski i Joanna Klimek pobrali się na początku sierpnia. Teraz zdecydowali się na kolejny krok - kupno willi pod Warszawą.

Jacek Kurski i Joanna Klimek pobrali się na początku sierpnia. Zakochani postanowili zalegalizować związek po dwóch latach znajomości. Jak się okazuje, to nie jedyna zmiana w ich życiu. Fakt informuje, że świeżo upieczeni małżonkowie właśnie kupili dom.

Kursy kupili willę

W środę ukazał się numer "Faktu" z willą Kurskich na okładce. Jacek i Joanna zakupili posiadłość pod Warszawą.

Kurscy kupili piękny dom w cichej okolicy na obrzeżach Warszawy. Przy samym wjeździe domowników witają równiutko przystrzyżone tuje. Za niewysokim białym płotem kryje się prawdziwy raj. Gęsto zalesiona starodrzewem działka i piętrowy dom to miejsce, gdzie młoda para będzie mogła nacieszyć się miłością. Najwcześniej stanie się to jednak możliwe po powrocie z podróży poślubnej - czytamy.

Ale to nie wszystko. W tabloidzie zamieszczone są spekulacje odnośnie potomstwa Kurskich. Czy niebawem ich rodzina się powiększy?

Wątek dzieci, które mogłyby się narodzić z ich związku, pojawił się zresztą w czasie uroczystości ślubnej. Oboje zgodnie zadeklarowali, że ich wspólne dzieci będą nosić nazwisko "Kurski'

Pozostaje nam trzymać kciuki.

Jacek Kurski i Joanna Klimak

Jacek Kurski i Joanna Klimek po raz pierwszy oficjalnie jako para pojawili się w grudniu 2016 roku. Kobieta przez lata była związana z TVP, gdzie do 2007 roku współtworzyła m.in. cykl programów "Na celowniku". Później pracowała dla stacji Polsat, Radia Eska i radia Super FM. W 2016 wróciła do Telewizji Polskiej jako wiceszef Biura Koordynacji Programowej, a następnie Dyrektor Programowy. W tym samym roku podjęła decyzję o zakończeniu współpracy ze stacją. Na początku sierpnia 2018 roku Joanna Klimek i Jacek Kurski pobrali się. Ceremonia odbyła się w Urzędzie Stanu Cywilnego w Sulejówku.

Kurscy kupili willęKurscy kupili willę fot.materiały prasowe

KS

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>