Taco Hemingway stanął w obronie Igi Lis. Internautka powinna się wstydzić. "Takie rzeczy po prostu bolą"

Iga Lis została zaatakowana przez jedną z internautek. Pod postem wypowiedział sie sam Taco Hemingway.

Zarówno Iga Lis, jak i Taco Hemingway nie na leżą do osób, które chętnie dzielą się swoją prywatnością w mediach społecznościowych. Nieszczególnie głośno jest więc na temat związku muzyka z Igą. Choć o ich relacji wiemy od dwóch lat, na instagramowym profilu Igi zdjęcie z ukochanym pojawiło się zaledwie kilka razy. 

Taco Hemingway stanął w obronie Igi Lis

Tym razem trafił się jednak wyjątek i na Instagramie pojawiło się ich wspólna fotografia ze znajomymi.

Fuj Iga - można było przeczytać w jednym z komentarzy

Zdjęcie zniknęło z sieci, ale internautka nie dawała za wygraną i na swoim prywatnym profilu opublikowała obraźliwy kolaż przedstawiający głowę Igi Lis w worku na śmieci.

Fu - napisała tym razem zawistna internautka

Iga LisIga Lis Iga Lis

Na niewłaściwe zachowanie zareagował sam Taco Hemingway, który nie krył zniesmaczenia i zdenerwowania całym zajściem. Raper nie zniżył się jednak do poziomu internautki, a w swojej wypowiedzi powołał się na przykład rodziny i urażonych uczuć. Potraktował ją z góry, ale z klasą.

Bardzo to okrutne z twojej strony. Mam nadzieję, że będziesz w przyszłości na tyle szczęśliwa, żeby nie musieć robić takich rzeczy celem poprawienia sobie humoru. Jesteśmy ludźmi, takimi samymi jak ty i twoja rodzina i mamy uczucia, a mnie na przykład takie rzeczy po prostu bolą. Wiem, że za kilka lat spojrzysz na powyższe dzieło i będzie ci wstyd. Tego ci życzę – napisał pod obraźliwym zdjęciem raper.

Komentarz Taco zamknął usta hejterom. Trudno dyskutować z takimi słowami. Mamy nadzieję, że internautka zrozumie swój błąd, a takich reakcji, jaką zaprezentował chłopak Igi, życzymy wszystkim świadkom internetowego hejtu. Nie bądźmy obojętni.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.