Fotograf brytyjskiej rodziny królewskiej popiera Rafała Trzaskowskiego w wyborach. "Głosujcie na miłość"

Alexi Lubomirski zamieścił post na Facebooku, w którym zachęca do głosowania na Rafała Trzaskowskiego.

Wybory prezydenckie zbliżają się wielkimi krokami. Już 12 lipca Polki i Polacy zdecydują, czy na stanowisku pozostanie obecnie urzędujący prezydent Andrzej Duda, czy zwycięży jego największy rywal czyli Rafał Trzaskowski. Do ciszy wyborczej pozostało jedynie kilka godzin, toteż w mediach społecznościowych pojawiają się ostatnie posty, które zachęcają do głosowania na konkretnego kandydata. Ku zaskoczeniu internautów, Alexi Lubomirski wyraził swoje poparcie dla Rafała Trzaskowskiego. 

ZOBACZ TEŻ: Alexi Lubomirski o szczegółach ślubnej sesji Meghan i Harry'ego. "Byli totalnie wykończeni". Zdradził też swój trick na udane zdjęcie

Alexi Lubomirski popiera Rafała Trzaskowskiego

Alexi Lubomirski jest fotografem z polskimi korzeniami, któremu udało się zrobić międzynarodową karierę. Jego zdjęcia możemy oglądać w najbardziej luksusowych magazynach takich jak np. ''Vogue''. Co więcej, Alexi Lubomirski był fotografem księcia Harry'ego i Meghan Markle, co sprawiło, że zrobiło się o nim jeszcze głośniej. 

Niedawno pisaliśmy o amerykańskim aktorze z polskimi korzeniami, który opowiedział się za konkurentem Andrzeja Dudy. Jak się okazuje, dla Lubomirskiego wybory prezydenckie w Polsce są równie ważne. W najnowszym poście na Facebooku wyraźnie opowiedział się za Rafałem Trzaskowskim. 

Do moich polskich przyjaciół i rodziny. Mam nadzieję, że głosujecie na miłość, współczucie i równe prawa dla wszystkich. Głosujcie na Rafała Trzaskowskiego - czytamy pod postem. 

Zaskoczeni?

ZOBACZ: Victoria Beckham na okładce "Vogue Polska". Zdjęcia zrobił "polski książę". Są piękne! W wywiadzie przyznała, co lubi w sobie najbardziej

Zobacz wideo Rafał Trzaskowski z wyborcami śmieje się ze swojego wzrostu