Anja Rubik popiera Rafała Trzaskowskiego. "Wierzę w jego przywództwo"

Anja Rubik zamieściła emocjonujący wpis, w którym nie tylko zachęca do wyborów, ale namawia wszystkich by oddali głos na Rafała Trzaskowskiego.

Już w najbliższą niedzielę odbędą się wybory na Prezydenta Polski. Wiele powszechnie znanych osób zachęca do wzięcia udziału w wyborach. Niektórzy zdradzili nawet, na kogo będą głosować. Zrobiła to między innymi znana modelka Anja Rubik. W mediach społecznościowych zamieściła obszerny wpis, w którym udziela poparcia dla Rafała Trzaskowskiego.

Zobacz wideo Kasia Nosowska w swoim stylu komentuje wybory prezydenckie

Anja Rubik popiera Rafała Trzaskowskiego

Anja Rubik często wypowiada się na tematy polityczne. Zawsze otwarcie mówi o prawach kobiet, edukacji seksualnej i broni społeczności LGBT. Teraz odniosła się do wyborów. Wyznała, że popiera Rafała Trzaskowskiego i zachęca do tego innych.

Polska, którą ja znam, jest odważna i dobra! Jesteśmy ciepli i pełni życzliwości. Jesteśmy gotowi na zmianę i powrót do tych wartości. Jestem dumna, że jestem Polką i wierzę w przywództwo Rafała Trzaskowskiego. Nadszedł czas, abyśmy stanęli razem, zjednoczeni! Głosujcie sercem - napisała w opublikowanym poście.

Post skomentowało wielu internautów, którzy również podzielają poparcie modelki. Jak zawsze jednak znalazła się druga strona, która wybiera Andrzeja Dudę.

Aniu, czujemy tak samo, jak Ty! W niedzielę spotykamy się przy urnach.
Fajna para, bardzo pozytywna - czytamy w komentarzach.

Według sondaży walka o urząd prezydenta w tegorocznych wyborach będzie niezwykle zacięta. Kandydaci mogą pokonać przeciwnika zaledwie paroma punktami procentowymi. Dlatego my zachęcamy wszystkich do oddania głosu i wzięcia udziału w wyborach.

Więcej o: