Pamiętacie Winnie z "Cudownych lat"? Danica McKellar jest dziś matematyczką i wciąż zachwyca urodą!

Danica McKellar zasłynęła dzięki roli uroczej Winnie Cooper w serialu "Cudowne lata". Okazuje się, że jej zawodowe losy są związane nie tylko z aktorstwem, a gwiazda realizuje się również w roli mamy oraz wiedzie szczęśliwe życie u boku prawnika.

Danica McKellar zasłynęła dzięki roli słodkiej Gwendolyn "Winnie" Cooper w produkcji "Cudowne lata". Od tamtego czasu minęły już jednak 32 lata! Z uwagi na fakt, że już wkrótce będziemy mięli okazję obejrzeć remake serialu, postanowiliśmy sprawdzić, co słychać u aktorki. Jak dzisiaj wygląda jej życie prywatne i jak potoczyły się jej zawodowe losy?

Zobacz wideo

Danica McKellar ma 45 lat. Kim dzisiaj jest gwiazda "Cudownych lat"?

Danica McKellar nadal jest aktorką, lecz kariera w branży filmowej nie jest dla niej najważniejsza. Chociaż od czasu do czasu możemy ją jeszcze zobaczyć na szklanym ekranie - brała udział w amerykańskim "Tańcu z gwiazdami" - to teraz gwiazda "Cudownych lat" zajmuje się głównie... matematyką! Danica McKellar ukończyła bowiem ten kierunek na Uniwersytecie Kalifornijskim w Los Angeles, gdzie obecnie wykłada. Na koncie ma też wiele książek promujących ową dziedzinę nauki.

Prywatnie już od prawie 6 lat pozostaje w związku małżeńskim z prawnikiem, Scottem Svesloskym, z którym w 2014 roku wzięła bajeczny ślub na Hawajach. McKellar często podkreślała, że mąż nie tylko potrafi ją rozśmieszyć, ale sprawia, że jest szczęśliwa. W piątą rocznicę ślubu para udała się do południowej Anglii - tam, gdzie przed laty przyszły mąż jej się oświadczył.

Danica McKellar realizuje się również w roli matki. Wychowuje dziewięcioletniego syna, Draco, ze związku z kompozytorem muzyki filmowej, Mike'em Vertą. Aktorka najchętniej spędza czas z synem. Uważa, że w ten sposób budują wyjątkową relację.

Aktorka "Cudownych lat" ma wiele hobby. Jest fanką koszykówki, miłośniczką zwierząt i natury, docenia spacery brzegiem morza. Jak łatwo zauważyć, zachwyca zarówno urodą, jak i świetną formą. Jaki jest jej więc jej sposób na idealną sylwetkę? Ćwiczenia i pływanie!

Więcej o: