Rafał Trzaskowski jako mały chłopiec miał aktorski epizod w serialu! Laura Łącz wspomina współpracę z politykiem

Rafał Trzaskowski wspominał jakiś czas temu swój aktorski debiut. O współpracy na planie "Naszego podwórka" z kandydatem na prezydenta opowiedziała Laura Łącz.

25 sierpnia 1981 na ekranie Telewizji Polskiej zadebiutował miniserial "Nasze podwórko". W obsadzie znalazły się największe gwiazdy polskiego kina: Bożena Dykiel, Witold Pyrkosz, Małgorzata Niemirska czy Laura Łącz. W role dzieci wcielali się Anna Seredyńska, Agnieszka Ziątek oraz Rafał Trzaskowski. Kandydat na prezydenta wspominał swój aktorski debiut, a teraz jedna z aktorek została zapytana o udział polityka w produkcji. 

Zobacz wideo TVP kontra Trzaskowski. Tak przedstawiany jest kandydat na prezydenta w publicznej telewizji

Laura Łącz i Rafał Trzaskowski w serialu "Nasze podwórko"

"Fakt" skontaktował się z Laurą Łącz, aby dowiedzieć się, jak aktorka wspomina pracę na planie zdjęciowym. Wyprodukowano zaledwie sześć odcinków, a serialowa mama głównej bohaterki nie pamięta tej produkcji, jak i samego Rafała Trzaskowskiego. 

Wszyscy teraz wspominają ten serial, a ja go zupełnie nie pamiętam. Pamiętam, że grałam matkę głównej bohaterki, Moniki. Dostałam telefon, że jest do zagrania matka jakiegoś dziecka, pojechałam na plan, jednego dnia wszystko zagrałam i to był koniec... A Rafała Trzaskowskiego zupełnie z tego serialu nie pamiętam - przyznała Laura Łącz w rozmowie z "Faktem".

Kandydat na prezydenta dwa lata temu z okazji Dnia Dziecka wspomniał swój aktorski debiut. Zamieścił wówczas zdjęcie z planu serialu i stwierdził, że to była "rola życia".

To była rola życia: - pućki, arogancki wzrok i elitarna kurteczka od cioci z RFN. Pod trzepakiem bym się tak nie pokazał - napisał Rafał Trzaskowski.

Redaktorzy dziennika zapytali serialowego ojca polityka, Andrzeja Zaorskiego, o współpracę z 8-letnim Rafałem. Aktor przyznał, że pamięta młodego Trzaskowskiego, jednak w czasie kampanii nie chce wspominać tamtego czasu. 

ZOBACZ TEŻ: Kayah deklaruje poparcie dla Rafała Trzaskowskiego. Gwiazda zdradziła, w jakich okolicznościach poznała kandydata na prezydenta

Więcej o: