Meghan i książę Harry w końcu znaleźli pracę. Zarobią gigantyczną sumę pieniędzy

Jak donosi zagraniczny portal, Meghan Markle oraz były już książę Harry znaleźli pracę. I to całkiem dobrze płatną.

Meghan Markle i (były) książę Harry już od kilku miesięcy mieszkają w słonecznym Los Angeles. Para przeprowadziła się do stanu Kalifornia w czasie trwającej na całym świecie pandemii. Mieli więc czas, aby odpocząć od paparazzi, plotek i całego zamieszania spowodowanego odejściem z rodziny królewskiej. Ten czas z pewnością wykorzystali do rozmów o przyszłości. Była para królewska musi znaleźć pracę, ponieważ teraz jest niezależna finansowo. Okazuje się, że już niedługo Markle i Harry rozpoczną nowe zajęcie i zarobią na tym naprawdę dużo.

Zobacz wideo Przypominamy wpadki na królewskich ślubach

Meghan i książę Harry znaleźli pracę

Według portalu Page Six, Meghan i Harry rozpoczną pracę w znanej korporacji. Podpisali już kontrakt z prestiżową Harry Walker Agency, która współpracuje między innymi z Barackiem i Michelle Obamami czy Billem i Hillary Clintonami. Para podobno ma wygłaszać przemowy i prowadzić wykłady dla korporacji. Przede wszystkim będą one dotyczyły społecznych tematów.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Wyciekły rachunki za ochronę Meghan Markle i "księcia" Harry'ego w Kanadzie. Podatnikom te sumy się nie spodobają

Zagraniczny portal twierdzi również, że wie, ile Sussexowie mogą zgarnąć za taki występ. Okazuje się, że kwota za jeden wykład może wynosić nawet milion dolarów! Trzeba przyznać, że ta kwota robi wrażenie. Jeśli Meghan i Harry chcą wieść życie na poziomie rodziny królewskiej, to będą musieli przeprowadzić sporo takich wykładów! Na pewno przyda im się "trochę" oszczędności, aby zreperować nadszarpnięty budżet domowy.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Meghan Markle była okropna dla personelu i gwiazdorzyła. Najnowsza książka ujawnia szokujące szczegóły zachowania żony księcia