Zmarł ojciec znanej blogerki. "Nie potrafię i nie chcę być silna"

Anna Skura pożegnała ojca. Na InstaStories opublikowała przejmujący post, a jej siostra wstawiła wzruszające zdjęcie.

Anna Skura, znana jako blogerka "What Anna Wears", przeżywa bardzo trudne chwile. Zmarł jej ojciec. Na InstaStories opubliowała poruszający wpis, natomiast jej siostra bliźniaczka, Martyna, wstawiła zdjęcie i wiersz.

Zobacz: Anna Skura narzekała na ceny faworków u Magdy Gessler, jednak to cena drożdżówki zwala z nóg. Rachunek za ciastko zachęca do diety

Zobacz wideo Śmierć Ledgera łączono z rolą "Jokera". Jakubik po "Wołyniu" miał koszmary. Granie w tych filmach przypłacili zdrowiem

Anna Skura pożegnała ojca

Blogerka podziękowała obserwatorom za troskę i we wpisie przyznała, że ostatnie dni były dla niej jak najgorszy sen. Jej wpis porusza.

Dziękuję wam za troskę, którą obdarzyliście mnie przez ostatnie dni. Wiem, że jesteśmy już na tyle blisko, że wy wiecie, kiedy jest coś nie tak... Dni, które były dla nas jak najgorszy na świecie sen. Przez ostatnie dni czułam się jak w tych wszystkich szpitalnych filmach, wiedząc dokładnie, co zaraz powie doktor, gdy mówi "proszę usiąść, albo, że nie ma dobrych wiadomości". Wiedziałam z filmów, co oznacza, gdy spuszcza głowę... Choć nigdy, przenigdy nie sądziłam, że ja będę uczestniczyć w tym filmie i że doktor nie będzie aktorem. Dziś nasz świat się zatrzymał - napisała Anna Skura.
 

Blogerka dodała również:

Nie potrafię i nie chcę być silna.

Jej siostra Martyna wrzuciła na Instagram wzruszające zdjęcie dłoni, położonej na innej dłoni. Dodała też bardzo wzruszający wiersz w języku angielskim. Anna Skura skomentowała post słowem "Tatuś" i emotikonami serduszek. Anna Skura nie podała przyczyny śmierci taty. Dziewczynom składamy nasze kondolencje.

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.