Andrzej Sołtysik z żoną kończą urządzać dom. Patrycja oprowadziła internautów po wnętrzach. "Tu mamy pokój Stanisława"

Pati Sołtysik pokazała na Instagramie, jak będzie wyglądać kuchnia w jej wymarzonym jednorodzinnym domu. Nagrała też inne, jeszcze niewykończone wnętrza.

Andrzej Sołtysik, choć pracuje w studiu "Dzień Dobry TVN" w Warszawie, na co dzień mieszka z rodziną w Krakowie. Ostatnio ma pełne ręce roboty, ponieważ nadzoruje wykańczanie wymarzonego, jednorodzinnego domu. Jego żona pokazała, jak będzie wyglądać kuchnia. Na InstaStories oprowadziła fanów po pozostałych wnętrzach.

Patrycja Sotłysik pochwaliła się wnętrzami domu

Żona prezentera TVN-u opublikowała na Instagramie zdjęcie kuchni. Jej królestwo nie jest jeszcze urządzone do końca - brakuje na przykład blatów, ale już można wyobrazić sobie, jak będzie ono wyglądało.

Kuchnia to serce domu, a serce naszego domu wreszcie nabiera właściwych kształtów. Nad tym projektem razem z Dorotą pracowałyśmy najdłużej. Przez wiele godzin dopieszczałyśmy każdy szczegół i teraz, gdy wizualizacje stają się rzeczywistością, wiem, że każdy fragment jest dobrze przemyślany i efekt taki jak sobie wymarzyłam. Jeszcze jeden dzień montażu, później czekamy na blaty i mogę działać w moim nowym królestwie! (Obaj moi mężczyźni lubią jeść, więc nie mogą się doczekać inauguracji).
 

Pati jest bardzo szczęśliwa, że niedługo wprowadzi się z rodziną do nowego domu. Na InstaStories oprowadziła internautów po kilku jego wnętrzach. Pokazała między innymi pokój syna. Stanisław będzie miał bardzo duże gniazdko. Na jednej ze ścian położona jest już szara tapeta z rybami.

Zobacz wideo Pati Sołtysik oprowadza po swoim domu

Będzie pięknie!

ZOBACZ TEŻ: Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik kilka miesięcy temu wyśmiali urodę koreańskiego muzyka. Jest decyzja KRRiT w sprawie "Dzień dobry TVN"