Meghan Markle jest w ciąży? Tabloid twierdzi, że książę Harry po raz drugi zostanie ojcem. W tle wojna z królową

Meghan Markle podobno jest w drugiej ciąży i ukrywa ten fakt pod luźnymi strojami. Amerykański tabloid twierdzi, że tą ciążą chce zrobić na złość królowej.

Meghan Markle i książę Harry od kilku miesięcy mieszkają w Los Angeles, gdzie całkiem nieźle się ukrywają. Parze udaje się unikać paparazzi, nawet żaden z sąsiadów nie zrobił jej zdjęcia z ukrycia. Mimo tego amerykański tabloid "New Idea" jest pewny, że Meghan Markle jest w drugiej ciąży.

Zobacz: Jak mieszkają Meghan Markle i książę Harry? Właściciel posiadłości wartej 18 milionów dolarów udostępnił zdjęcia wnętrz

Zobacz wideo Księżna Meghan zwróciła się do młodych ludzi: "Jako mała dziewczynka byłam przerażona" [ENG]

Meghan Markle jest w ciąży?

"New Idea" twierdzi, że żona księcia Harry'ego niedługo urodzi drugie dziecko, a ciążowy brzuszek ukrywa pod luźnymi strojami. Podobno można było to już zauważyć podczas urodzin Archiego. Informator gazety uważa, że para zdecydowała się na drugie dziecko, bo chce, by było w podobnym wieku do starszego. To jednak nie wszystko. Druga ciąża ma być także niemal bronią wymierzoną w rodzinę królewską z królową Elżbietą na czele.

Polecamy: Światło dzienne ujrzały szczegóły urodzin Archiego. Meghan piekła, Harry dekorował willę. Była też rozmowa z dworem królewskim

Meghan nieźle sobie to uknuła. Chce, by królowa i reszta rodziny o ciąży dowiedziała się z gazety, tak jak zwykli obywatele królestwa. Bardzo podoba jej się ten plan - mówi informator "New Idea".

Znając rodzinę królewską (i Meghan Markle), wszystko jest możliwe, ale warto zauważyć, że tabloid "New Idea" słynie z wyssanych z palca informacji. Możemy się więc spodziewać, że na razie nie zobaczymy Meghan Markle z ciążowym brzuchem.

Więcej: Najnowsza biografia może pogrążyć Meghan Markle. "Manipulantka uzależniona od sławy". Szokują też kulisy jej związku z Harrym