"BrzydUla". Są nowe zdjęcia z planu! Jak po 10 latach wyglądają bohaterowie?

Wszyscy z niecierpliwością czekają na nowy sezon serialu "BrzydUla". Stacja TVN postanowiła pokazać nowe zdjęcia z planu. Jak zmienili się bohaterowie?

Kultowy serial "BrzydUla" powraca. Już najbliższej jesieni widzowie będą mogli zobaczyć dalsze losy Uli Cieplak (Julia Kamińska) i Marka Dobrzańskiego (Filip Bobek). Oprócz głównych postaci w nowym sezonie zagrają jeszcze: Violetta Kubasińska (Małgorzata Socha), Seba (Łukasz Garlicki) i Paula (Maja Hirsh). Nic dziwnego, że fani czekają z niecierpliwością, a stacja TVN coraz chętniej uchyla rąbka tajemnicy. Tym razem na oficjalnej stronie ukazały się zdjęcia z planu. Możemy na nich zobaczyć większość postaci.

Zdjęcia z planu "BrzydUli". Jak wyglądają postacie?

Choć od emisji poprzednich sezonów minęło ponad 10 lat, niektórzy aktorzy prawie się nie zmienili. Podobnie także jest z postaciami. Ula Cieplak nadal będzie odbiegać od obecnych kanonów piękna i mierzyć się z nadwagą, Marek pozostanie przystojnym biznesmenem, a Violetta zachwyci kolorowymi strojami. Naszym zdaniem to właśnie Małgorzata Socha znowu będzie gwiazdą serialu.

Brzydula 2Brzydula 2 TVN - Facebook

Kiedy "BrzydUla 2"?

Nowy sezon będzie liczyć około 180 odcinków. Produkcja niestety nie chce do końca zdradzić fabuły, ale wiadomo, że w życiu Uli Cieplak wiele się zmieniło. Co więcej, Filip Bobek w wywiadzie udzielonym dla programu "Dzień Dobry TVN" wyznał, że widzowie mogą być zaskoczeni relacją Uli i Marka, ponieważ nie będzie łatwa, jak wszyscy myśleli. Dodatkowo producenci nadal nie wyznaczyli dokładnej daty premiery. Jedno jest pewne. Będzie to już najbliższej jesieni.

Będziecie oglądać?

Zobacz także: Jak zmienili się bohaterowie serialu "Brzydula". Pamiętasz mała Beatkę? Teraz jest nie do poznania.

Zobacz wideo Julia Kamińska zapowiada kontynuację "BrzydUli": Piszemy scenariusze
Więcej o: