Małgorzata Socha pozuje z Filipem Bobkiem i Łukaszem Garlickim. Są na planie kolejnego sezonu "BrzydUli"

"BrzydUla" powraca na ekrany po jedenastu latach nieobecności, a aktorzy uchylają rąbka tajemnicy, publikując wspólne zdjęcia z planu serialu. Fani nie mogą doczekać się emisji.

"BrzydUla" to polski serial telewizyjny oparty na formacie kolumbijskiej telenoweli. Była pierwszym tego typu serialem w TVN. Średnio każdy odcinek oglądało trzy miliony widzów, a finał ponad pięć milionów.

Prace nad serialem "BrzydUla" trwają w najlepsze

Na instagramowym profilu Małgorzaty Sochy pojawiły się fotografie z planu serialu "BrzydUla", który wraca na antenę TVN po jedenastu latach. Zarówno aktorzy, jak i fani produkcji, są wyraźnie podekscytowani. Serialowa Violetta pozuje wraz z Filipem Bobkiem, który gra Marka Dobrzańskiego i Łukaszem Garlickim wcielającym się w postać najlepszego przyjaciela Marka, Sebastiana Olszańskiego.

 

Obserwatorzy Małgosi nie kryją zainteresowania i chętnie wyrażają swoje opinie na temat produkcji.

Świetnie Was widzieć razem. Czekam na nowe odcinki. Powodzenia!
Mój ulubiony serial tamtych lat.
Uwielbiam, nie mogę się doczekać. Mam nadzieję, że Violetta nadal będzie taka zwariowana.

Post Małgorzaty skomentowały także znane osoby:

Boskoooo - napisała Joanna Koroniewska.
Superowo! - dodała Katarzyna Zielińska.

Jak widać, zainteresowanie jest duże, szczególnie po tak długiej przerwie. Nie bez powodu "BrzydUla" stała się jednym z lepiej zapamiętanych seriali.

"BrzydUla" wraca po jedenastu latach

Kontynuację przygód Uli Cieplak i pozostałych bohaterów będziemy mogli zobaczyć na ekranach już najbliższej jesieni. Przypomnijmy, że główna bohaterka Ula (Julia Kamińska) razem z Markiem (Filip Bobek) będą tworzyć rodzinę i prowadzić firmę Febo&Dobrzańśki. Ich świat zburzy nagłe pojawienie się Violetty (Małgorzata Socha).

Z niecierpliwością czekamy na wrzesień!