Serial "Brzydula" wraca na antenę TVN. Zobaczcie, jak zmienili się bohaterowie. Poznajecie małą Beatkę?

Serial "BrzydUla" podbił serca widzów w całej Polsce. Bacznie śledziliśmy losy Uli Cieplak, zakochanej w swoim prezesie Marku (ba, wszystkie kobiety marzyły o takim szefie). Gdy pojawiła się informacja, że serial powróci na antenę, fanów ogarnęła ekscytacja. Jednak przez te wszystkie lata bohaterowie zdążyli bardzo się zmienić. Jak wyglądają teraz?

Serial "BrzydUla" emitowany był w latach 2008-2009. Polska wersja kultowego serialu opierała się na historii Uli Cieplak, granej przez Julię Kamińską. Tytułowej bohaterce natura nieco poskąpiła urody, ale obdarzyła ogromnym intelektem i sercem. Jako młoda dziewczyna dostała się do jednej z najlepszych modowych firm "Febo&Dobrzański". W serialu mogliśmy śledzić nie tylko zamianę wizerunku Uli, ale i rozwój uczucia między nią a Markiem. Teraz po ponad 10 latach serial wróci na antenę. Z pewnością jest to gratka dla fanów. Jesteście ciekawi, jak zmienili się bohaterowie? Niektóre metamorfozy was zaskoczą.

Jak zmienili się bohaterowie serialu "BrzydUla"?

Najbardizej, co zrozumiałe, zmieniła się młodsza siostra Uli - Beatka, grana przez Kalinę Janusiak. Dziewczyna wystąpiła w serialu w wieku 8 lat, a dziś jest już dorosłą kobietą. Studiuje w Warszawskiej Szkole Filmowej. Jesteśmy pewni, że jej nie poznacie.

Kolejnym zaskoczeniem są aktorzy młodszego pokolenia - między innymi Wacław Warchoł, który wcielał się w postać Janka, brata Uli i jego dziewczyna Kinga, grana przez Weronikę Asińską.

Zobaczcie zdjęcia w naszej galerii:

Aktorzy wcielający się w główne role (Julia Kamińska, Filip Bobek, Maja Hirsch, Jacek Braciak czy Małgorzata Socha) także wyglądają inaczej. 12 lat to sporo czasu.

W naszej galerii zobaczycie również postacie drugoplanowe, takie jak Krzysztof Czeczot, który wcielał się w postać Maćka, przyjaciela Uli, czy Sebę, przyjaciela Marka, którego zagrał Łukasz Garlicki. Oczywiście nie zabraknie wroga prezesa, czyli Aleksa Febo, granego przez Mariusza Zaniewskiego.

Zobacz wideo Julia Kamińska zapowiada kontynuację

O powrocie serialu po raz pierwszy wspomniała Małgorzata Socha, która wcieliła się w rolę nieco szalonej Violi. Jeżeli tylko sytuacja się nie zmieni, dalsze losy bohaterów będziemy mogli zobaczyć już najbliższej jesieni. Jednego jesteśmy pewni. Violetta Kubasińska - ulubienica widzów - na pewno zostanie sobą, o czym wspomina odtwórczyni tej roli:

Violetta pozostanie Violettą, ale na pewno coś się w jej życiu zmieni. Czy zmądrzeje? Ona jest mądra życiowo, to też się liczy, krzywdy sobie zrobić nie da. To będzie ciekawe, zobaczyć ją w innym wydaniu, innej sytuacji i jak sobie w niej poradzi - powiedziała Małgorzata Socha.

Zatem czekamy z niecierpliwością.

Więcej o: