Julia Kamińska pokazała się w sukni ślubnej. Fani oniemieli z zachwytu: OMG, rakieta!

Julia Kamińska nie mówi zbyt wiele o swoim życiu prywatnym. Dlatego zdjęcie w sukni ślubnej na jej instagramowym profilu to spore zaskoczenie!

Julia Kamińska popularność zyskała dzięki serialowi "BrzydUla". Szybko stała się jedną z ulubionych aktorek Polaków, dostała angaż w "Tańcu z Gwiazdami" i u boku Rafała Maseraka zdobyła pierwsze miejsce. I choć obecnie jest o niej nieco ciszej, ponieważ skupia się jedynie na grze w teatrach, nadal ma wiernych fanów, którzy chętnie śledzą jej instagramowy profil. A tam pojawiło się właśnie jej zdjęcie w sukni ślubnej. 

Zobacz wideo Filip Bobek zdradził, czy będzie nowa "BrzydUla"

Julia Kamińska pozuje w sukni ślubnej

Może nie każdy wie, że Julia skupia się nie tylko na pracy aktorki, ale prowadzi również swój biznes. Kilka lat temu otworzyła salon fryzjerski w centrum Warszawy, który obecnie ze względów bezpieczeństwa jest zamknięty. Gwiazda pochwaliła się jednak, że jakiś czas temu wykonana została ślubna sesja zdjęciowa, której pierwszymi efektami pochwaliła się na Instagramie. 

Dawno, dawno temu, kiedy mój salon fryzjerski działał w najlepsze, zorganizowaliśmy ślubną sesję zdjęciową z fajnym przekazem. Tu fota zakulisowa. Ciekawe, kiedy sytuacja wróci do normy na tyle, żeby mówić o tym fajnym przekazie. Nie mogę się doczekać.
 

Fani ochoczo komentowali jej zdjęcie i nie szczędzili komplementów.

Zawsze wiedziałem, że to z Gdańska pochodzą najładniejsze dziewczyny, a szczególnie z dzielnic południowych.
Zalotnie! Piękna jak zawsze.
Przepięknie Pani wygląda w sukni ślubnej.
OMG, rakieta!
Pięknie! Jak księżniczka rosyjska, nie wiem czemu mi się tak skojarzyło.

Faktycznie, Julia wygląda jak księżniczka w sukni ślubnej. Kto wie, może też przygotowuje się do swojego własnego? Przypomnijmy, od prawie sześciu lat Kamińska spotyka się ze znanym scenarzystą, Piotrem Jaskiem. Początkowo ich relacja wzbudzała sporo kontrowersji, bo mężczyzna jest starszy od aktorki aż o 20 lat. 

CW