Julia Kamińska rzadko pokazuje partnera. Teraz zrobiła wyjątek. "Najwspanialszy, najmądrzejszy, najprzystojniejszy"

Julia Kamińska z okazji urodzin partnera opublikowała ich wspólne zdjęcie na Instagramie.

Julia Kamińska jest jedną z tych polskich gwiazd, które robią swoje i nie afiszują się z życiem prywatnym. Zdecydowanie częściej można ją zobaczyć na deskach teatru niż na ściance czy okładkach kolorowych magazynów. Nieczęsto pokazuje także swojego partnera, z którym związana jest od kilku dobrych lat. Jej wybranek jest o 20 lat od niej starszy, jednak zakochanym spora różnica wieku zdaje się zupełnie nie przeszkadzać.

Julia Kamińska pokazała partnera

Piotr Jasek, wybranek aktorki, kilka dni temu obchodził urodziny. Z tego względu Kamińska zrobiła wyjątek i pokazała ich wspólne zdjęcie na Instagramie.

Ten gość miał wczoraj urodziny. Żeby nie przedłużać, napiszę tylko, że jest #najwspanialszy #najmądrzejszy #najzdolniejszy #najmilszy #najprzystojniejszy #najlepiejpiszący #najpiękniejszemaoczy #jestmoimulubionympoetą #jestmoimulubionymscenarzystą #jestmoimulubionymgeneralnieczłowiekiem #jasek #piotr  - napisała w poście.

Julia Kamińska i Piotr Jasek

Julia Kamińska jest w związku z 20 lat starszym od siebie scenarzystą, Piotrem Jaskiem. Para poznała się w 2008 roku na planie serialu "Brzydula", ale mimo długiego stażu związku Kamińska i Jasek nie mają na koncie żadnego wspólnego wywiadu czy okładki.

MM

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie >>>>

Więcej o:
Komentarze (43)
Julia Kamińska rzadko pokazuje partnera. Teraz zrobiła wyjątek. "Ten gość miał wczoraj urodziny"
Zaloguj się
 • Gość: ann

  Oceniono 16 razy 12

  Ludzie skąd u Was tyle jadu..czasem bywa że ludzie Kochają się tak po prostu a to o czym tak wspominacie nie ma żadnego znaczenia. Dużo szczęścia wszystkim..

 • lasalu

  Oceniono 23 razy 11

  Dobrze, że tata wpadł.

 • Gość: Elka

  Oceniono 3 razy 3

  Najładniejsza i najsympatyczniejsza aktorka,prawdziwa,nikogo nie udaje, ludzie, jesteście pełni jadu i złośliwi,a może to zazdrość i zawiść że ktoś tak kocha a wy nie potraficie?

 • Gość: Anna

  Oceniono 17 razy 3

  O co chodzi ? Młoda ładna dziewczyna z podstarzałym statusiowialym facetem - mocno przeciętnym, próbuje go lansować czy co???

 • Gość: Otua

  Oceniono 4 razy 2

  To zwykły konkubent.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX