Julia Kamińska rzadko pokazuje partnera. Teraz zrobiła wyjątek. "Najwspanialszy, najmądrzejszy, najprzystojniejszy"

Julia Kamińska z okazji urodzin partnera opublikowała ich wspólne zdjęcie na Instagramie.

Julia Kamińska jest jedną z tych polskich gwiazd, które robią swoje i nie afiszują się z życiem prywatnym. Zdecydowanie częściej można ją zobaczyć na deskach teatru niż na ściance czy okładkach kolorowych magazynów. Nieczęsto pokazuje także swojego partnera, z którym związana jest od kilku dobrych lat. Jej wybranek jest o 20 lat od niej starszy, jednak zakochanym spora różnica wieku zdaje się zupełnie nie przeszkadzać.

Julia Kamińska pokazała partnera

Piotr Jasek, wybranek aktorki, kilka dni temu obchodził urodziny. Z tego względu Kamińska zrobiła wyjątek i pokazała ich wspólne zdjęcie na Instagramie.

Ten gość miał wczoraj urodziny. Żeby nie przedłużać, napiszę tylko, że jest #najwspanialszy #najmądrzejszy #najzdolniejszy #najmilszy #najprzystojniejszy #najlepiejpiszący #najpiękniejszemaoczy #jestmoimulubionympoetą #jestmoimulubionymscenarzystą #jestmoimulubionymgeneralnieczłowiekiem #jasek #piotr  - napisała w poście.
 

Julia Kamińska i Piotr Jasek

Julia Kamińska jest w związku z 20 lat starszym od siebie scenarzystą, Piotrem Jaskiem. Para poznała się w 2008 roku na planie serialu "Brzydula", ale mimo długiego stażu związku Kamińska i Jasek nie mają na koncie żadnego wspólnego wywiadu czy okładki.

MM

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie >>>>