Julia Kamińska na salonach ze starszym o 20 lat partnerem. Para nie szczędziła sobie czułości. Taki widok to rzadkość!

Julia Kamińska pojawiła się na premierze teatralnej w towarzystwie swojego dużo starszego partnera. Taki widok to rzadkość, ponieważ para nie bywa razem na imprezach. A szkoda!

Julia Kamińska była jedną z gwiazd, które uświetniły swoją obecnością premierę najnowszego spektaklu Jerzego Stuhra, pt. "Bal manekinów" w warszawskim Och-Teatrze. U boku aktorki pojawił się jej partner, Piotr Jasek. Para nie szczędziła sobie czułości, a uśmiechy nie schodziły z ich twarzy. Pięknie razem wyglądali!

ZOBACZ ZDJĘCIA<<<<

Julia Kamińska wybrała na wieczór długą, czarną i dość luźną sukienkę bez rękawów. Do tego skórzana ramoneska. Aktorka wyglądała skromnie i z klasą, a jej największą ozdobą był piękny, szeroki uśmiech, który nie schodził z jej twarzy. Widać, że miłość jej służy!

Zakochani poznali się wiele lat temu, jeszcze na planie hitowego serialu "Brzydula". Ona była wówczas początkującą aktorką, on doświadczonym scenarzystą tego serialu. Mimo że przez długi czas nikt nie dawał im szans ze względu na dużą różnicę wieku, oni (bez wspólnych okładek, celebryckich imprez) są już ze sobą prawie 10 lat. TUTAJ możecie zobaczyć ich wspólne zdjęcia z niedawnych wakacji.

AG

Więcej o:
Komentarze (36)
Julia Kamińska na premierze spektaklu "Bal manekinów" ze starszym o 20 lat partnerem, Piotrem Jaskiem w Och-Teatrze. Taki widok to rzadkość!
Zaloguj się
 • Gość: nuja

  Oceniono 26 razy 20

  wspaniała zdolna dziewczyna i fajna, kulturalna para , baz celebry , lansu i głupich wywiadów. Potrafia zachowac prywatnosc i cieszyc swoim szczesciem bez tabloidów i kamer. Zyczę szczęścia !

 • Gość: Megi

  Oceniono 19 razy 13

  Fajna , miła dziewczyna . Widać że sodówa nie uderzyła jej do głowy .

 • Gość: wuj wszystkich wujów

  Oceniono 4 razy 4

  Nie wiem, kto to Julia Kamińska. Powinienem się wstydzić?

 • Gość: Gosc

  Oceniono 3 razy 3

  Ładna para fajnie wyglądają lubie julke

 • Gość: Dolce

  Oceniono 3 razy 1

  Julia nigdy nie wygladała tak ślicznie . Promienieje . Facet naprawde umiał doszukać sie w niej piękna i je wydobyć . Druga Beata Tyszkiewicz za młodu
  Brawo dla tego facete i rozumie Julkę ze jedt szczeliwa
  Nic piękniejszego nie moze sie przytrafić jak wyszlifowane dobrze diament. Powodzenia . Moze ro i do rze ze 20 lat różnicy ( dla niej bo nie była podatna na zmiany wizerunku - potrzebowała autorytetu i go ma ) A co bedzie za drugie 20 lat ? Bedzie sie martwić za lat 20
  . Teraz niech korzysta . A moze beda żyli b długo i b szcześliwie .

 • Gość: Dom.

  Oceniono 1 raz 1

  A kto to

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX