Julia Kamińska na salonach ze starszym o 20 lat partnerem. Para nie szczędziła sobie czułości. Taki widok to rzadkość!

Julia Kamińska pojawiła się na premierze teatralnej w towarzystwie swojego dużo starszego partnera. Taki widok to rzadkość, ponieważ para nie bywa razem na imprezach. A szkoda!

Julia Kamińska była jedną z gwiazd, które uświetniły swoją obecnością premierę najnowszego spektaklu Jerzego Stuhra, pt. "Bal manekinów" w warszawskim Och-Teatrze. U boku aktorki pojawił się jej partner, Piotr Jasek. Para nie szczędziła sobie czułości, a uśmiechy nie schodziły z ich twarzy. Pięknie razem wyglądali!

ZOBACZ ZDJĘCIA<<<<

Julia Kamińska wybrała na wieczór długą, czarną i dość luźną sukienkę bez rękawów. Do tego skórzana ramoneska. Aktorka wyglądała skromnie i z klasą, a jej największą ozdobą był piękny, szeroki uśmiech, który nie schodził z jej twarzy. Widać, że miłość jej służy!

Zakochani poznali się wiele lat temu, jeszcze na planie hitowego serialu "Brzydula". Ona była wówczas początkującą aktorką, on doświadczonym scenarzystą tego serialu. Mimo że przez długi czas nikt nie dawał im szans ze względu na dużą różnicę wieku, oni (bez wspólnych okładek, celebryckich imprez) są już ze sobą prawie 10 lat. TUTAJ możecie zobaczyć ich wspólne zdjęcia z niedawnych wakacji.

AG