Pamiętacie Sebastiana z "BrzydUli"? Łukasz Garlicki wrócił na salony i zaskoczył wyglądem. Co za zmiana!

Łukasz Garlicki pojawił się na konferencji prasowej serialu "Echo serca". Aktor od czasów słynnej "BrzydUli" bardzo się zmienił. Naprawdę aż trudno było go nam rozpoznać!

Łukasz Garlicki dał się nam bliżej poznać już 2008 roku, gdy swoją premierę miał serial "BrzydUla", który w jednej chwili podbił serca telewidzów. Aktor wcielił się wówczas w rolę Sebastiana. Komediowa produkcja TVN-u cieszyła się ogromną popularnością, a sam odcinek finałowy obejrzało 5 milionów osób. Wówczas Garlicki był u szczytu swojej kariery, lecz tuż po zakończeniu emisji "BrzydUli" nagle zniknął z pierwszych stron gazet. Teraz aktor ponownie pojawił się na warszawskich salonach, by promować serial "Echo serca", w którym wcielił się w rolę chirurga Szymona. 

Zobacz wideo

Łukasz Garlicki - jak dziś wygląda? 

Śmiało możemy pokusić się o stwierdzenie, że Łukasz przeszedł naprawdę sporą metamorfozę. Aktor przede wszystkim schudł, co można zauważyć już na pierwszy rzut oka. Po najnowszych zdjęciach aktora prosto ze ścianki wnioskujemy również, że zmianie uległ jego modowy gust. Wyglądał bardzo stylowo!

STYLOWY ŁUKASZ GARLICKI NA ŚCIANCE >>>>

Jak Wam się podoba Łukasz w nowym wydaniu? Przyznacie, że prezentuje się niezwykle męsko. Metamorfoza oczywiście na duży plus. 

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

DH