Tak będzie wyglądać Małgorzata Socha w nowej "BrzydUli". Violetta zaszaleje z fryzurą i stylizacjami

"BrzydUla" powraca. Aktorzy spotkali się na planie zdjęciowym. Na Instagramie zdradzają, co czeka widzów nowych odcinków. Nie obędzie się bez niespodzianek.
Zobacz wideo Fani "BrzydUli" nie mogą się już na to doczekać!

Fani serialu "BrzydUla" mają ogromne powody do radości. Jak wiadomo, produkcja podjęła decyzję o kontynuacji przygód Uli i Marka oraz ich przyjaciół. Zmian w obsadzie nie zapowiadają - wiadomo, że na plan wrócili m.in. Julia Kamińska (Ula), Filip Bobek (Marek), Łukasz Garlicki (Seba) oraz Małgorzata Socha (Violetta). Ta ostatnia zdradziła właśnie, jak będzie wyglądać jej bohaterka. Widzowie mogą się nieźle zdziwić. 

"BrzydUla" wraca

Socha dodała na Instagramie zdjęcie, na którym pozuje z Łukaszem Garlickim, który - jak wiadomo - wciela się w postać jej ukochanego. Oboje mają niezłe stylówki. Violetta pozuje w różowej peruce, ma na sobie bluzkę w panterkę oraz czarną kurtkę. Za to Seba wybrał czarną koszulę w biały wzór oraz jasną marynarkę. Dobrał do tego okulary przeciwsłoneczne, a w ręku trzyma torebkę

Oj kręci się... @lukgarlicki_official #brzydula #naplanie #kręcimy #polskiserial #backstage #onset #workworkwork #lovemyjob #friends #comingsoon - napisała pod spodem aktorka.
 

Sympatycy produkcji nie ukrywają w komentarzach, że postać Sochy jest ich ulubioną.

Violetta wymiata, jej teksty niezastąpione.
Kubasińska jak zwykle w sexi panterce.
Rewelacja! Nareszcie! Ale będzie petarda! - piszą.

Aktorzy zdradzają coraz więcej szczegółów nowych odcinków. Wiemy na przykład jak będzie wyglądała Ula Cieplak. TUTAJ możecie zobaczyć efekty bohaterki po metamorfozie. Zdjęciami zza kulis pochwaliła się także niedawno Małgorzata Socha, która pozowała z Filipem Bobkiem i Łukaszem Garlickim. A jeśli jesteście ciekawi, jak dziś wyglądają gwiazdy serialu po latach, możecie zajrzeć TUTAJ. Niektórzy mocno się zmienili!