Nieustraszona Małgorzata Socha mimo deszczu wybrała się z dziećmi na przejażdżkę rowerową. Nie wszystkim się to spodobało

Małgorzata Socha nie próżnuje nawet podczas deszczu. Aktorka wraz z pociechami wyruszyła na wycieczkę rowerową. Jedna z internautek zauważyła niepokojący szczegół.

Małgorzata Socha jest aktywna w mediach społecznościowych i regularnie publikuje nowe zdjęcia. Dzięki temu wielbiciele pozostają z nią w stałym kontakcie i mogą zobaczyć, jak wygląda jej codzienność. Sytuacja na świecie sprawiła, że aktorka musiała na chwilę porzucić zobowiązania zawodowe, a w związku więcej czasu spędza z dziećmi. Niedawno wybrała się z nimi na rowery, a wyprawę zrelacjonowała na Instagramie. 

Zobacz wideo Małgorzata Socha o dzieciach

Małgorzata Socha jeździ z dziećmi na rowerach

Małgorzata Socha spełnia się jako mama i widać, że opieka nad dziećmi daje jej dużo radości. Chociaż aktorka pilnie strzeże prywatności swoich pociech i nie pokazuje ich twarzy, to w mediach społecznościowych chętnie dzieli się tym, jak spędza z nimi czas. Ostatnio wyruszyła z nimi na przejażdżkę rowerową. Niestraszny był im nawet deszcz. Chwilowe załamanie pogody nie przeszkodziło im w rowerowym szaleństwie. Patrząc na zdjęcia można przypuszczać, że wyprawa była udana, a z ich twarzy nie schodził uśmiech. 

W czasie deszczu dzieci wcale się nie nudzą - napisała pod zdjęciem. 
 

Post spotkał się z ciepłą reakcją ze strony fanów. Nie trzeba było długo czekać na pozytywne komentarze. Internauci docenili energię Małgosi i przyznali, że jest mamą na medal. 

Superzdjęcie. Moje dzieciaki też uwielbiają deszcz, a jeszcze bardziej zabawę w kałuży.
W deszczu absolutnie nudzić się nie można. Niesamowita mama! Brawo.
A teraz można skakać w kałużach - czytamy w komentarzach.

Małgorzata SochaMałgorzata Socha screen z Instagram @malgosia_socha

Jedna z czujnych obserwatorek zauważyła, że Małgorzata nie ma na sobie kasku. Wspomniała o tym w komentarzu, jak na ''instagramową policję'' przystało. 

A kask dla mamusi gdzie?

Przypominamy jednak, że tylko wśród dzieci obowiązuje noszenie kasku podczas jazdy na rowerze. Jeśli chodzi o dorosłych, jest to indywidualny wybór każdego rowerzysty. 

Więcej o: