Natalia Kukulska i Małgorzata Socha odpoczywają na Mazurach. Nie zabrakło wspólnej sesji zdjęciowej. Tak się bawiły

Natalia Kukulska i Małgorzata Socha spędziły razem weekend na Mazurach. Wspólne zdjęcia opublikowały w sieci. Jak się bawiły?

Powszechnie uważa się, że w show-biznesie nie ma miejsca na przyjaźń. Wiele osób sądzi, że gwiazdy nieustannie ze sobą konkurują i nie dbają o szczere i bliskie relacje w medialnym światku. Okazuje się, że ta teoria ma niewiele wspólnego z rzeczywistością, co udowodniły Natalia Kukulska i Małgorzata Socha. Obie panie spędziły wspólnie długi weekend i wygląda na to, że świetnie się bawiły.

Zobacz wideo Natalia Kukulska obchodziła urodziny na scenie

Natalia Kukulska spędziła weekend z Małgorzatą Sochą

Między Małgorzatą a Natalią nie ma ani zazdrości, ani zawiści. Gwiazdy znają się od lat i uwielbiają spędzać razem czas. Najlepszym potwierdzeniem na to są zdjęcia, które piosenkarka zamieściła w mediach społecznościowych. Obie panie długi weekend spędziły na Mazurach, a całą relację możemy zobaczyć na Instagramie Natalii. Nie zabrakło wspólnego gotowania, zabaw, śmiechu i radości. 

 
No i po weekendzie. Mazurski relaks chwilowo tylko we wspomnieniach... Wspaniałych zresztą... Bliskie spotkania, przyjaciele, rodzina, widoki, ognisko, wspólne gotowanie polowe, kalambury... I bohaterskie kąpiele, bo temperatura wody nie rozpieszczała, ale jaka satysfakcja! Mazury znów mnie zaczarowały. PS. W nawiązaniu do „Żony bębniarza” - Małgosia Socha nie tylko wygląda pięknie w mojej piwnicy i pełnym rynsztunku - napisała Natalia.

Pod postem pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy. Internauci obsypali obie panie komplementami i docenili ich relację. Docenili również mazurski krajobraz.

Same fajne dziewczyny i chłopaki.
Ale fajnie, że się panie razem trzymają. To rzadkość w show-biznesie.

Nie zabrakło również komentarza od Małgorzaty Sochy, która odniosła się do słów koleżanki i odpowiedziała w żartobliwym tonie. 

Nie narzekam, bardzo dobrze mnie karmią w tej piwnicy i czasem wypuszczają na łono natury - napisała.

Małgosia również opublikowała kilka zdjęć ze wspólnego wyjazdu na swoim profilu. Wiedzieliście, że obie panie się przyjaźnią?

 
Więcej o: