Margaret pozuje bez makijażu. Fani zaniepokojeni. "Coś się dzieje?". Zareagowała Zawadzka

Margaret opublikowała w sieci nowe zdjęcie. Gwiazda siedzi na kanapie w naturalnej wersji i prezentuje tatuaże. Wielu fanów było zachwyconych, jednak część wyraźnie się zmartwiła.

W ostatnim czasie o Margaret pisało się w kontekście muzycznego show dwójki, "The Voice of Poland". Gwiazda zdecydowała się bowiem opuścić produkcję po jednym sezonie i nie wcielać się więcej w rolę trenera. Pojawiły się już plotki, że zastąpi ją prawdopodobnie Natalia Szroeder, obok której zasiądzie powracająca po latach Edyta Górniak. Fani bardzo zmartwili się, że nie zobaczą swojej idolki w telewizji. Podobnie było w niedzielę, kiedy zobaczyli nowe zdjęcie gwiazdy na Instagramie. Margaret faktycznie wygląda na "zmęczoną i wycieńczoną"? 

Zobacz wideo Czy Natalia Nykiel zastąpi Margaret w "The Voice of Poland"?

Naturalna Margaret pozuje do zdjęcia, a fani pytają, co się z nią dzieje

W niedzielę na Instagramie Jamroży pojawiło się jej nowe zdjęcie. Margaret pozowała do niego, siedząc na łóżku i odsłaniając tatuaże na lewej ręce.

Meduza. Świeci z wnętrza - napisała w opisie.
 

Zamiast podziwiać nowe zdobienia na ciele gwiazdy, niektórzy obserwatorzy postanowili odnieść się do jej wyglądu w wersji no make-up. Nie wszystkie komentarze były pochlebne.

Co ty taka chuda?
Bez makijażu jesteś bardzo ładna, ale widać, że jesteś zmęczona. Odpocznij.
Gosia, z miesiąca na miesiąc wyglądasz na coraz bardziej zmęczoną i wyniszczoną. Coś się dzieje?

Wokalistka odpowiadała na wiele podobnych komentarzy, między innymi na ten ostatni: 

Mogę zapytać, skąd taka obserwacja? Wrzuciłam takie zdjęcie, bo się sobie podobam, więc ciężko mi się odnieść do Twojego komentarza. Z miesiąca na miesiąc - co masz na myśli? Gdzieś się widzieliśmy i o czymś nie wiem?

Podobnego zdania są wierni fani Margaret, którzy wpadli wręcz w euforię, kiedy zobaczyli idolkę bez makijażu.

Szanuję mocno za tak naturalną i autentyczną akceptację siebie.
W każdym wydaniu jesteś piękna, bo piękno pochodzi z wewnątrz, uwielbiam Cię.
Czy to zawsze trzeba mieć tonę makijażu, aby zdjęcie nadawało się na Insta?! Jesteś piękna zawsze i cieszę się, że tak się teraz czujesz! - dodała Marcelina Zawadzka.

ZOBACZ TEŻ: Margaret i KaCeZet "zapraszają" na grilla w bajecznym ogrodzie, wymieniając się czułościami. "Uwielbiam Was jako parę"

Więcej o: