Ewa Farna kusi w letniej sukni odsłaniając ciało. Internauci: Kobieta rakieta

Ewa Farna jest coraz bardziej aktywna w mediach społecznościowych. Tym razem pokazała się w pięknej, seksownej sukni, która dużo odsłoniła.

Ewa Farna należy do grona gwiazd, które rzadko publikują osobiste zdjęcia i bardzo dbają o swoją prywatność. W jej mediach społecznościowych najczęściej znajdziemy posty, dotyczące jej pracy. Nic więc dziwnego, że piękne zdjęcie, które opublikowała na Instagramie zaskoczyło fanów. Ewa pokazała się w całkiem innym wydaniu.

Zobacz wideo Ewa Farna odniosła się do wypowiedzi swojej mamy, że musi schudnąć

Ewa Farna pozuje w różowej sukni

Na opublikowanej fotografii możemy zobaczyć wokalistkę w długiej, różowej sukni. Jednak to nie tylko kreacja przyciąga uwagę, ale też poza Ewy. Polsko-czeska gwiazda odsłoniła nogę i posłała zalotnego całusa.

Pod opublikowanym postem pojawiło się wiele komentarzy i pochlebnych słów. Fani gwiazdy są zachwyceni jej wyglądem.

Kobieta rakieta.
Jaka bogini piękna!
Przepięknie wyglądasz w tej sukience, pasuje do twojej urody - czytamy.
 

Jeden z fanów, zwrócił uwagę, że ten strój idealnie wyglądałby podczas koncertów plenerowych.

Ewka, ubieraj się tak zjawiskowo na koncerty plenerowe! - napisał.

Ewa Farna życie prywatne

Warto wspomnieć, że w ostatnim czasie artystka zdecydowanie chętniej dzieli się fotografiami z życia prywatnego. Jak wiemy, od prawie roku Ewa spełnia się w roli mamy. Na początku czerwca ubiegłego roku na świat przyszedł pierwszy potomek gwiazdy, syn Artur. Ostatnio nawet pokazała internautom urocze zdjęcie maluszka. Mogliśmy na nim zobaczyć, jak mały Artur bawi się w pojemniku na zabawki. Co jak co, ale kreatywności i pomysłowości nie można mu odmówić.