Ewa Farna uwieczniła na zdjęciu kreatywną zabawę syna. Artur rośnie jak na drożdżach. "Nauczyciel życia"

Ewa Farna poszła w ślady innych popularnych mam, które świętowały Dzień Dziecka w mediach społecznościowych, pokazując kreatywną zabawę syna. To gratka dla fanów wokalistki, ponieważ dawno nie publikowała zdjęć chłopca. Artur niedługo skończy roczek i rośnie jak na drożdżach.

Ewa Farna w roli mamy spełnia się od roku. Na początku czerwca na świat przyszedł pierwszy potomek gwiazdy, syn Artur. Rodzicielka nie zrobiła sobie długiej przerwy od pracy i niemalże natychmiast po porodzie powróciła na scenę. W organizacji życia pomagała jej mama, którą niedawno 27-latka postanowiła pokazać fanom na uroczym zdjęciu. Tym razem artystka swój instagramowy profil urozmaiciła fotografią ukochanej pociechy. Z okazji Dnia Dziecka opublikowała post, w którym zwraca uwagę na "radosny świat" maluchów. 

Ewa Farna dumna z kreatywności syna

Artur urodził się na początku czerwca ubiegłego roku i wywrócił świat swojej popularnej mamy do góry nogami. Izolacja domowa sprawiła, że Ewa miała możliwość, by spędzić z synem więcej czasu. W instagramowym poście, który udostępniła z okazji Dnia Dziecka, nazwała maluchy "największymi nauczycielami życia", zwracając uwagę na ich otwarty umysł. Przy okazji pokazała, że Artur rośnie jak na drożdżach i wykazuje się dużą kreatywnością. Zobaczcie, jaki moment zabawy uchwyciła na zdjęciu popularna mama. 

Dzień dziecka. Jeżeli mieć zamkniętą głowę, to tylko w świecie fantazji i radości. Popatrzmy czasami na świat ich oczami - zaapelowała artystka, dodając do wpisu hashtag #najwieksinauczycieleswiata.
 

Na uroczej fotografii widać, jak Artur trzyma głowę w pojemniku na zabawki. To z pewnością rozczulający widok dla Farnej. Fani wokalistki pamiętali, że chłopczyk niedługo będzie miał pierwsze urodziny. 

Zdaję się, że już za kilka dni Arturek skończy roczek, więc już teraz wszystkiego najlepszego dla maluszka. Samych radości i dużo zdrówka - czytamy na profilu Ewy. 

My również dołączamy się do tych życzeń. 

Zobacz wideo Ewa Farna szczerze o swojej figurze