Anna Lewandowska zapowiada nowości w aplikacji, ale całą uwagę skradły jej różowe skarpetki. Kosztują tyle, co złoty naszyjnik

Anna Lewandowska opublikowała na Instagramie nowy post, w którym opowiedziała o zawodowych planach. przy okazji pochwaliła się szalenie drogimi skarpetkami.

Anna Lewandowska jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych trenerek w kraju. Dzięki niej mnóstwo kobiet zainteresowało się aktywnością fizyczną, a także zdrowym odżywaniem. Gwiazda z powodzeniem rozwija się jako bizneswomen, co przekłada także finanse. Wraz z rosnącą popularnością zmieniał się również styl gwiazdy. Coraz częściej doceniana jest za wybory modowe. Tym razem pochwaliła się zawrotnie drogimi skarpetkami. 

Zobacz wideo Gwiazdy pokazują się w naturalnych wersjach

Anna Lewandowska w luksusowych skarpetkach

Styl Anny Lewandowskiej jest eklektyczny. Chociaż z racji wykonywanego zawodu w jej szafie dominują sportowe ubrania, to trenerka świetnie czuje się również w wysokich obcasach i eleganckich sukienkach. Obecnie żona Lewandowskiego ma pełne ręce roboty, a wszystko za sprawą Laury, która niedawno pojawiła się na świecie i skupiła na sobie całą uwagę. Mimo to Ania jest aktywna w mediach społecznościowych i regularnie publikuje nowe zdjęcia. Niedawno zamieściła na Instagramie post i pochwaliła się zawodowymi planami.

Będą nowe plany treningowe w app, dietetyczne, do dyspozycji dostosowany do wyzwania catering, będzie dużo motywacji i oczywiście na regularnych liveach - napisała.
 

Na zdjęciu Ania prezentuje domową stylizację i wydawać by się mogło, że nie ma w niej nic zaskakującego — karmelowa koszulka i czarne, krótkie spodenki. Jednak każdy miłośnik mody zauważy z pewnością skarpetki, które kosztują majątek. Trenerka zdecydowała się na różowe skarpetki z domu mody Fendi. Ich cena waha się w granicach 600 złotych i mało kto może pozwolić sobie na takie zakupowe szaleństwo.

Skarpetki Anny LewandowskiejSkarpetki Anny Lewandowskiej fendi.com

Jednak Ania od wielu lat ciężko pracuje, a w wielu wywiadach powtarzała, że przez długi czas miała problem z tym, by kupować ubrania z luksusowych marek. Wygląda na to, że wreszcie się przełamała i poszła na całość. Jak podobają wam się ekskluzywne skarpetki?