Magdalena Stużyńska zdecydowała się na odważny krok i zmieniła fryzurę. Gwiazda "Przyjaciółek" ma bardzo krótkie włosy

Na instagramowym profilu Magdaleny Stużyńskiej pojawiło się zdjęcie prosto z salonu fryzjerskiego. To pierwsza wizyta aktorki od czasu izolacji. Efektem jest dosyć odważna zmiana.

Magdalena Stużyńska zdecydowała się na poważną metamorfozę wizerunkową. Odwiedziła salon fryzjerski po raz pierwszy od początku izolacji i wróciła z włosami krótszymi o kilkanaście centymetrów. Efekt przemiany opublikowała na instagramowym profilu.

Magdalena Stużyńska obcięła włosy

Gwiazda serialu "Przyjaciółki" wyznała w opisie pod najnowszym zdjęciem, że jej włosy aż prosiły się o skrócenie. Nie tylko pozbyła się więc odrostu, ale też zmieniła długość, dzięki czemu kosmyki wyglądają na zdrowsze. 

Pierwsza wizyta u fryzjera po izolacji i od razu pojechałam konkretnie! To już zakrawa na metamorfozę. Ładnych parę centymetrów mniej, ale moje włosy tego potrzebowały. Teraz są odżywione, bez odrostu i szczęśliwe!  - napisała pod zdjęciem Magdalena.

Stużyńska oddała się w ręce zaufanej stylistki, z którą od kilku lat pracuje przy sesjach zdjęciowych. Do salonu fryzjerskiego, w którym dokonano metamorfozy uczęszcza wiele jej koleżanek po fachu.

Magda przyznała, że teraz już wie, dlaczego niewiele rzeczy potrafi tak poprawić nastrój jak wizyta u fryzjera. Fanki podzieliły zdanie aktorki w komentarzach. Nie obyło się oczywiście bez komplementów.

Coco Chanel mawiała, że "gdy kobieta ścina włosy, to znaczy, że zmienia swoje życie." I chyba jest w tym cień prawdy. Jeśli pojawia się w nas psychiczna gotowość do zmiany, to za tym idzie, niejako w parze, też fizyczne przeobrażenie. Wygląda Pani pięknie - młodo, stylowo, kobieco i delikatnie.
O rany, jaka zmiana! Super, cudnie
Bardzo ładnie wyglądasz, jesteś bardzo odważna

Co sądzicie o zmianie? Według nas na plus, podziwiamy za odwagę.

Więcej o: