"Nic się nie stało". Doda pyta fanów o dokument, a internauta o Majdana. Zareagowała. Powiedziała też o Lipińskiej

Doda odpowiadała na pytania fanów pod najnowszym postem. Artystka twierdzi, ze jej były mąż jest seksoholikiem.

Dzień 20 maja celebryci zapamiętają na długo. W TVP nagłośniona została afera związana z sopockim klubem "Zatoka sztuki", w którym miało dochodzić do przestępstw związanych z pedofilią. Film "Nic się nie stało" został wyemitowany w telewizyjnej jedynce, a tuż po nim publicznie o powiązanie ze sprawą posądzał celebrytów sam Sylwester Latkowski. Padło nazwisko Radosława Majdana, który szybko odniósł się do sprawy. O byłego męża fani spytali też Dodę. Odpowiedziała.

Zobacz wideo Historia Dody i Justyny Steczkowskiej

"Nic się nie stało". Doda nazwała Majdana seksoholikiem 

Rabczewska z pewnością obejrzała dokument "Nic się nie stało", a później wysłuchała rozmowy z twórcą produkcji. Po wszystkim opublikowała na Instagramie fragment filmu i spytała fanów, co o nim sądzą. Fan napisał:

Nie wiem, co mam sądzić, ale padły mocne słowa także pod adresem człowieka, którego chyba dobrze znasz. Ciekawe, co Ty o tym sądzisz?

Po dwunastu minutach internauta doczekał się odpowiedzi. 

Majdan jest seksoholikiem, nie pedofilem. Mam nadzieję.

Doda o byłym mężuDoda o byłym mężu screen Instagram / @dodaqueen

Dorota odniosła się także do pytań fanów o Blankę Lipińską, która wtedy jeszcze nie skomentowała środowej projekcji dokumentu (zrobiła to w czwartek rano, jej komentarz przeczytacie oczywiście u nas > > >)Jedna z nich pytała, dlaczego artystka niczego wcześniej nie nagłośniła.

Z Majdanem rozwiodłam się ponad 10 lat temu, a z Blanką urwał się kontakt na kilka lat, jak wyprowadziła się do 3city. Co miałam nagłaśniać? - napisała w odpowiedzi.

Doda o znajomości z Blanką LipińskąDoda o znajomości z Blanką Lipińską screen Instagram / @dodaqueen

To dopiero początek całej sprawy. W mediach wybuchła afera, a wiele osób twierdzi, że majowa premiera "Nic się nie stało" to nie przypadek. Film Sylwestra Latkowskiego miał być ponoć odpowiedzią na głośną produkcję braci Sekielskich "Zabawa w chowanego", w której kontynuowana była opowieść o księżach pedofilach.

ZOBACZ TEŻ: Sylwester Latkowski oskarża celebrytów o bierność w sprawie pedofilii. Padło nazwisko Wojewódzkiego. Odpowiedział