Oliwia Bieniuk i Mateusz Raduszewski przyłapani przez paparazzi. Czy to coś więcej niż przyjaźń? Zobaczcie zdjęcia!

Oliwia Bieniuk i Mateusz Raduszewski wybrali się na przejażdżkę do galerii handlowej i postanowili co nieco przekąsić. Podczas wypadu przyjaciele nie szczędzili sobie jednak czułych gestów.

Oliwia Bieniuk odwiedziła ostatnio Natalię Siwiec i jej rodzinę. Przy okazji siedemnastolatka spotkała się z Mateuszem Raduszewskim, synem męża Natalii z poprzedniego związku. Później przyjaciele wybrali się do galerii handlowej, gdzie zostali przyłapani przez paparazzi. Młodzi nie szczędzili sobie czułych gestów. Wszystkie zdjęcia z wypadu znajdziecie w naszej galerii.

Zobacz wideo Natalia Siwiec i Mia pozdrawiają dziadków.

Oliwia Bieniuk i Mariusz Raduszewski przyłapani przez paparazzi

Oliwia Bieniuk i Mateusz Raduszewski spędzają ze sobą dużo czasu. Teraz paparazzi przyłapali ich na wspólnym wypadzie. Jak widać, tym razem młodzi postanowili pobyć sam na sam. Przyjaciele wybrali się ekskluzywnym, sportowym samochodem do jednego z warszawskich centrów handlowych i odwiedzili restaurację typu fast food. Tam zaopatrzyli się w przekąski oraz napoje. Widzimy, że postawili na casualowe stylizacje i nie zapomnieli o maskach. Aby zobaczyć zdjęcia z ich spotkania, kliknijcie w naszą galerię.

Nastolatkowie nie szczędzili sobie jednak czułych gestów, co pozwala spekulować, czy przypadkiem nie kimś więcej niż tylko dobrymi znajomymi...

Na jednym z InstaStories Mariusz Raduszewski, tata Mateusza, postanowił nawet podpytać syna, jak to jest z nim i Oliwią. Chociaż nastolatkowie próbowali wymigać się od odpowiedzi, córka Jarosława Bieniuka zdecydowała się w końcu skomentować swój stosunek do przyjaciela:

Best friends forever - powiedziała.

W takim razie życzymy powodzenia w dalszym rozwoju tej przyjaźni!

Przyjaźń Oliwii i Mateusza

Jak pewnie wielu z Was wie, Oliwia Bieniuk jest znajomą rodziny Natalii Siwiec. Córka Jarosława Bieniuka często odwiedza modelkę i spędza czas, bawiąc się z małą Mią. Ostatnio natomiast pisaliśmy, że Mateusz Raduszewski, syn męża Natalii Siwiec, obchodził osiemnaste urodziny. Solenizant ten wyjątkowy dzień świętował w towarzystwie taty, który złożył mu oryginalne życzenia, oraz właśnie Oliwii Bieniuk.