Oliwia Bieniuk odwiedziła Natalię Siwiec. Nastolatka bawi się z małą Mią

Natalia Siwiec i Oliwia Bieniuk po tygodniach izolacji w końcu mogły się spotkać. Modelka pokazała, jak Oliwia i jej córeczka Mia świetnie się bawią.

Nie od dziś wiadomo, że Natalię Siwiec i Oliwię Bieniuk łączy silna relacja. Modelka i jej mąż Mariusz Raduszewski od lat przyjaźnią się z piłkarzem Jarosławem Bieniukiem i jego dziećmi. Często się spotykają, wyjeżdżają razem na wakacje, a Natalia zaprzyjaźniła się z Oliwią do tego stopnia, że spędziły razem sylwestra. Teraz po długiej izolacji w domu postanowiły w końcu się spotkać. Oliwia przyjechała do domu modelki.

Oliwia Bieniu bawi się z córką Natalii Siwiec

Nagranie z wizyty zostało udostępnione na InstaStory Natalii. Widzimy na nim, jak Oliwia chroni dziecko Siwiec przed upadkiem podczas nauki utrzymania równowagi. Mia używa do tego specjalnego urządzenia dla dzieci, a Oliwia trzyma ją za ręce.

Oliwia Bieniu, Natalia Siwiec i MiaOliwia Bieniu, Natalia Siwiec i Mia Fot. Natalia Siwiec Instagram

Całej sytuacji przyglądał się syn Mariusza Raduszewskiego z poprzedniego związku, Mateusz. Choć media wielokrotnie spekulowały, że pasierb Siwiec spotyka się z Oliwią, to po raz kolejny udowodnili, że łączy ich po prostu tak silna przyjaźń, jak ich rodziców.

Całe nagranie możecie zobaczyć poniżej:

Zobacz wideo Oliwia Bieniuk bawi się z córką Natalii Siwiec

Kto wie, może Oliwia będzie już na stałe pomagać Natalii w opiece nad Mią. W końcu nastolatka ma już całkiem spore doświadczenie. Przypomnijmy, że zaledwie parę miesięcy temu na świecie pojawił się jej przyrodni brat Kazimierz. Choć relacja jej taty Jarosława i Martyny Gliwińskiej jest dosyć skomplikowana, starsze rodzeństwo z chęcią opiekuje się chłopcem.

Jarosław Bieniuk dzieci

Wdowiec po uwielbianej przez Polaków Annie Przybylskiej jest ojcem czwórki dzieci. Z aktorką ma niespełna osiemnastoletnią Oliwię, czternastoletniego Szymona i dziewięcioletniego Jana. Po śmierci żony piłkarz długo nie mógł odnaleźć szczęścia, jednak z czasem ulokował swoje uczucia w Martynie Gliwińskiej. Mimo że rozstali się, mają syna - urodzonego 12 marca Kazimierza.

Więcej o: