Kasia Dziurska jak Magda Gessler. W takiej fryzurze brała udział w konkursie Miss Polski AWF. Trenerka śmieje się z siebie

Kasia Dziurska już parę ładnych lat temu stawiała pierwsze kroki w show-biznesie. Trenerka wspomniała ostatnio swój udział w konkursie piękności.

Kasia Dziurska sportem zajmuje się już od lat. Swoje zdrowe życie regularnie relacjonuje w mediach społecznościowych. Jej profil na Instagramie śledzi już ponad 400 tysięcy osób. Powszechną popularność przyniósł jej udział w programie "Dance Dance Dance", w którym tańczyła ze swoim narzeczonym, Emilianem Gankowskim. Zakochani nie wygrali show, choć przez wielu widzów byli typowani na faworytów.

Kasia Dziurska zdradza, jak będzie wyglądał jej ślub

Zobacz wideo

Kasia Dziurska pokazała stare zdjęcia

Kasia Dziurska jest bardzo otwarta przed swoimi obserwatorami. Gwiazda szczerze opowiada w sieci o swoich zmaganiach z hashimoto i sibo. Tym razem zdradziła, że parę ładnych lat temu brała udział w wyborach Miss Polski AWF. Na widok zdjęcia z tych czasów trenerka popłakała się ze śmiechu.

Byłyśmy na wyborach ogólnopolskich Miss AWF. Delegacja od nas z Gdańska i taką mi fryzurę zrobili. Taka była kiedyś moda - opowiedziała rozbawiona Dziurska.

Kasia DziurskaKasia Dziurska Instagram/kasia_dziurska

Trzeba przyznać, że Kasia Dziurska w lokach wygląda zupełnie inaczej. Na pierwszy rzut oka można mieć problem z rozpoznaniem jej. Sama gwiazda z humorem wspomina swoje uczesanie sprzed lat. Na dowód tego, że ma do siebie ogromny dystans pokazała więcej zdjęć z wyborów Miss Polski AWF. Znajdziecie je w naszej galerii.

Na przestrzeni lat zmieniła się nie tylko fryzura Dziurskiej, ale też jej sylwetka. Gwiazda już jako studentka mogła pochwalić się imponującą sylwetką, jednak dalsza praca nad ciałem przyniosła jeszcze lepsze efekty.