Ania Lewandowska pokazała zdjęcie z Robertem. Ale zarósł! Fani: Do fryzjera. Ona jest innego zdania

Anna Lewandowska pochwaliła się nowym zdjęciem z Robertem, a wszyscy patrzą na jego długie włosy. Wiadomo, co myśli o nich trenerka.

Domowa izolacja nie zwalnia sportowców z prowadzenia zdrowego stylu życia. Ania i Robert Lewandowscy regularnie trenują w czterech ścianach. Ostatnio "Lewa" pochwaliła się ich wspólnym zdjęciem z domowej siłowni, ale uwagę zwraca przede wszystkim fryzura Roberta.

Anna Lewandowska trenuje w ósmym miesiącu ciąży

Zobacz wideo

Ania i Robert Lewandowscy po wspólnym treningu

Ania Lewandowska od lat realizuje się jako trenerka. Gwiazda ma własną aplikację, gdzie dzieli się nie tylko planami treningowymi, ale też zdrowymi przepisami. Ostatnio podczas ćwiczeń dołączył do niej mąż. Okazuje się, że "Lewa" ma również treningi dla mężczyzn w swojej ofercie.

Rodzinny trening... i to dooosłownie. Robert po treningu piłkarskim zrobił ABS z aplikacji @diet_training_by_ann Panowie - dołączacie!? Lewy powiedział, że "brzuch pali". Sama bym się chętnie podjęła, ale pozostaje mi trening dla kobiet w ciąży HEALTHY MOM - dzisiaj gumami mini band - napisała pod wspólnym zdjęciem z mężem.
 

Trening treningiem, ale spójrzcie na włosy "Lewego". Jako że salony fryzjerskie są zamknięte już od kilku tygodni, wiele osób musi radzić sobie na własną rękę. Ostatnio Ania musiała musiała spiąć swoją przydługą grzywkę. Okazuje się, że włosy Roberta również są już bardzo długie. Uwagę na fryzurę piłkarza zwrócili internauci.

Lewy powinien iść do fryzjera.
Robert potrzebuje się ostrzyc - komentowali.

Anie jest jednak innego zdania.

Nieee - odpowiedziała.

Pod innym komentarzem trenerka napisała, że jej się podoba nowa fryzura męża.

Anna LewandowskaAnna Lewandowska Instagram/annalewandowskahpba

Póki co, nadal nie wiadomo, kiedy fryzjerzy znów przyjmą klientów. Ciekawe, jak długie będą włosy "Lewego" pod koniec domowej izolacji? Do tej pory piłkarz nieszczególnie eksperymentował ze swoim wizerunkiem. Chętnie zobaczymy go w nowym wydaniu i zapomnimy o nieudanym farbowaniu na blond.

Więcej o:
Copyright © Agora SA