Martyna Gliwińska pochwaliła się nowymi zdjęciami z synem. "Kazik próbuje mnie zjeść". Młoda mama wygląda na szczęśliwą!

Martyna Gliwińska pochwaliła się kolejnymi zdjęciami ze swoim synem, Kazikiem. Tylko spójrzcie na te urocze ujęcia!

Martyna Gliwińska w połowie marca urodziła swojego pierwszego syna. Ojcem Kazika jest Jarosław Bieniuk, który początkowo nie chciał zająć się kolejnym dzieckiem. Tygodnik "Na Żywo" donosi jednak, że mężczyzna myśli już o przeprowadzce, a nawet o ślubie. Póki co sami zainteresowani nie komentują całej sytuacji, ale Martyna chętnie publikuje zdjęcia z kilkumiesięcznym chłopcem. Nie ma co ukrywać, te kadry rozczulają.

Zobacz wideo Jakiś czas temu Gliwińska i Bieniuk wybrali się razem na kulig

Martyna Gliwińska pozuje z synem

Była (?) Bieniuka zamieściła na swoim Instagramie kolejne fotografie z małym Kazikiem. Chłopiec został ubrany w dresowe ogrodniczki, a Martyna ma na sobie fioletowe spodnie i białą, elegancką koszulę. Widać, że młoda mama jest zakochana w synku. Potwierdza to również zamieszczony przez nią opis.

Lubię te świąteczne zdjęcia, więc pokażę Wam ich więcej. Kazik próbuje mnie zjeść, ale sam jest do zjedzenia - czytamy.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Martyna Gliwińska kilka tygodni temu urodziła. Pokazała zdjęcie swojej sylwetki

 

Zdjęcia zostały wykonane w Wielkanoc. Gliwińska wygląda na nich na naprawdę szczęśliwą, a chłopiec jest jej oczkiem w głowie. W komentarzach oczywiście pojawiło się mnóstwo zachwytów nad rodzinnymi obrazkami.

Śliczny chłopczyk. Nie dziwię się pani, że go chce zacałować.
Do schrupania.
Kochany taki słodziak do ściskania.
Piękna mama, piękny synek - pisali.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Jarosław Bieniuk i Martyna Gliwińska zamieszkają razem? Podobno para może liczyć na wsparcie mamy Anny Przybylskiej

Uważacie, że Kazik jest już podobny do swoich rodziców? Bardziej do mamy czy taty?