Anna-Maria Sieklucka pierwszy i ostatni raz pokazała partnera na Instagramie. "Więcej nie będzie"

Anna-Maria Sieklucka wreszcie zaspokoiła ciekawość fanów. Jednym zdjęciem rozwiała wszelkie wątpliwości.

Dzięki głównej roli w filmie "365 dni" Anna-Maria Sieklucka dołączyła do grona najpopularniejszych aktorek w Polsce. 28-latka ma wielu fanów nie tylko w kraju, ale też za granicą. Aktorka wielokrotnie podkreślała, że nie utożsamia się z odgrywaną przez nią Laurą Biel. Na Instagramie powstawały już konta dedykowane jej wielbicielom, którzy chcą wiedzieć jak najwięcej o swojej idolce. Sieklucka nie jest jednak szczególnie wylewna jeśli chodzi o jej życie prywatne. Ostatnio zrobiła jednak wyjątek.

Anna Sieklucka: Piszą do nas ludzie z całego świata. Nie spodziewałam się takiego odzewu

Zobacz wideo

Anna-Maria Sieklucka pokazała partnera

Anna-Maria Sieklucka niechętnie opowiada o swoim życiu prywatnym. Na jej profilu na Instagramie także nie zobaczymy zdjęć z domowego zacisza. Aktorka postanowiła zaspokoić jednak ciekawość swoich fanów i wrzuciła zdjęcie ze swoim partnerem. W opisie zastrzegła jednak, że to pierwszy i ostatni raz, kiedy pokazuje go publicznie.

Jedno. Prywatne. I więcej nie będzie. Peace and love - czytamy obok zdjęcia.
 

Wspólne zdjęcie Siekluckiej i jej partnera rozpaliło internautów do czerwoności. W komentarzach od razu zaczęli zachwycać się szczęściem aktorki.

Miłość w oczach!
Piękna para.
Dbajcie o siebie - piszą.

Po zdjęciu rzeczywiście widać, że zakochani są ze sobą bardzo szczęśliwi. Anna-Maria Sieklucka nie zdradziła tożsamości swojego ukochanego. Nie wiadomo więc, jak ma na imię oraz czym się zajmuje. Wobec tego niech te informacje zostaną ich słodką tajemnicą.

Życzymy dużo miłości!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.