Żona Szymona Hołowni opowiedziała o ich pierwszej randce. Szymon nie zrobił na niej dobrego wrażenia. "Byłam przerażona"

Żona Szymona Hołowni wspomina początki relacji z mężem. Dziennikarz nie zrobił na niej dobrego wrażenia, a ich pierwsza randka prawie zakończyła się porażką. Poznajcie historię miłości kandydata na prezydenta i jego ukochanej.

Jakim partnerem jest Szymon Hołownia? Dziennikarz niewątpliwe tworzy szczęśliwą relację ze swoją żoną Urszulą. Okazuje się jednak, że początki ich znajomości nie były wcale takie kolorowe. Urszula Hołownia wyznała, że pierwsza randka nie wywarła na niej pozytywnego wrażenia. Omal nie doszło do tego, że mogliby się już nigdy nie spotkać. Kandydat na prezydenta zdradza coraz więcej szczegółów z życia prywatnego, a jego ukochana opowiada historię ich miłości. 

Zobacz wideo Jak prezydenci dbają o swoje wybranki? Andrzej Duda świętuje urodziny żony!

Żona Szymona Hołowni o mężu: Byłam przerażona

Urszula Hołownia zdecydowała się opowiedzieć o początkach znajomości z mężem na łamach magazynu "Pani". Szymon nie był jej wymarzonym kandydatem na partnera, ponieważ podczas pierwszej randki zaliczył niemałe faux pas. Kobieta była znudzona spotkaniem i porównała je do rozmowy o pracę. 

Na początku byłam przerażona. Cały czas mówił o fundacjach, rozwoju. Co za facet, myślałam. Czy on stara się o pracę? A może to mi chce ją zaproponować?

Na szczęście Szymon zrekompensował Urszuli mało pozytywne pierwsze wrażenie bardzo miłym gestem. Na pożegnanie czule ją przytulił, co mocno zaważyło na dalszych losach pary. Dziś są już małżeństwem i wspólnie wychowują córeczkę Maję. Niedawno dziennikarz pochwalił się na Instagramie uroczym zdjęciem swoich dwóch najważniejszych kobiet. 

Państwo Hołownia poznali się podczas nagrań do programu "Mam talent". Urszula od razu wpadła w oko prowadzącemu show. Piękna blondynka zaimponowała dziennikarzowi swoją oryginalną pasją i unikatowym zajęciem - jest oficerem i pilotem odrzutowca. 

BWO 

Więcej o:
Komentarze (128)
Żona Szymona Hołowni o początkach ich znajomości. "Byłam przerażona"
Zaloguj się
 • kataryniarski

  Oceniono 44 razy 12

  Hołownia to katotalib - ubrany w szaty liberalniejszego wydania katotalibanu, ale nadal: to katotalib.

 • justas32

  Oceniono 17 razy 11

  Powiem szczerze - gdyby to Urszula Hołownia startowała na Prezydenta to na pewno miała by mój głos ...

 • mieeetek

  Oceniono 18 razy 8

  Tez bym byl przerazonym i nadal jestem.

 • june-of-44

  Oceniono 22 razy 8

  Urzekła mnie twoja historia Urszulo....też bym uciekł z pierwszej randki w kościele.....

 • felicjan.dulski

  Oceniono 17 razy 7

  Są takie określenia jak:
  Świętojebliwy i wielejebny.
  Jedno drugiego nie wyklucza.

 • wejsunek47

  Oceniono 33 razy 7

  a na drugiej zdjęłam majtki z westchnieniem ..niech się dzieje wola nieba...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX