Bartosz Bielenia korzysta ze swojej popularności. Często jest zapraszany na przeróżne gale i imprezy filmowe, na które przestał przychodzić sam. Coraz częściej u jego boku pojawia się jego charakterystyczna partnerka. Kim jest Sonja Orlewicz-Zakrzewska?
Aktor niewiele zdradza na temat swojego życia prywatnego, a na jego Instagramie brakuje prywatnych zdjęć. Ostatnio publicznie pojawił się w towarzystwie Soni na rozdaniu Orłów. W marcowy weekend Bielenia i jego ukochana zostali przyłapani na czułościach podczas rozdania nagród PSC. Zupełnie nie przejmowali się obiektywami skierowanymi w ich stronę i nie szczędzili sobie czułości.
28-letni aktor jest związany z absolwentką łódzkiej filmówki na kierunku fotografia - Sonją Orlewicz-Zakrzewską. Dziewczyna na co dzień zajmuje się scenopisarstwem i reżyserią. Ma na koncie pierwsze sukcesy, jej krótkometrażowy film "Krzyż na drogę" był wyświetlany podczas ubiegłorocznego festiwalu w Cannes.
Podczas Orłów można było zauważyć, że dziewczyna aktora nagrywa całą galę niewielką kamerą. Okazuje się, że Orlewicz-Zakrzewska zbiera materiał do dokumentu o swoim chłopaku, o czym poinformowała w jednym z wywiadów:
Ja reżyseruję nasz film i nie tylko ten film. Piszę scenariusze i jestem fotografem. [...] Kręcimy wspólnie cały ten proces Bartka bycia w filmie i dochodzenia do tej przeprawy, którą wszyscy obserwujemy. Myślę, że jest to bardzo ciekawy proces i wspólnie coś z tego robimy - powiedziała w "Dzień Dobry TVN".
Zważając na wyczyny Bartka i ekipy "Bożego Ciała" w Hollywood, można stwierdzić, że szykuje się ciekawy materiał.
Jesteście ciekawi dokumentu o Bartku Bieleni?
DK
Andrzej z "Rolnicy. Podlasie" zdradził, ile zebrał do puszki WOŚP. "Jak za jeden dzień, to chyba dobrze"
Prezes Republiki wygrał w sądzie z TVN. Stacja wydała oświadczenie
Nowe wieści o zdrowiu Michała Wójcika z Ani Mru-Mru. "Potrzebna chwila ciszy"
Czerwik i Sierpiński oceniają kreacje z Grammy 2026. "Jak na nią, to po prostu bida"
Internauci zagotowali się po "The Voice Senior". Oberwało się Jeżowskiej
Gwiazdy podczas Grammy uderzyły w Trumpa i ICE. Były owacje na stojąco
Emocjonalny wpis Pawła Małaszyńskiego. "Dwa lata temu umarł uśmiech"
Fani grzmią po koncercie Ryszarda Rynkowskiego. Tego żądają od organizatorów
Anna Bardowska brylowała na 40. urodzinach męża. Tak się wystroiła