Bartosz Bielenia pokazał swoją dziewczynę na salonach. Para nie szczędziła sobie czułości

O Bartoszu Bieleni zrobiło się głośno dzięki fantastycznej roli w nominowanym do Oscara filmie "Boże Ciało". Okazuje się, że przystojny aktor ma partnerkę, z którą coraz chętniej pokazuje się na salonach.

Bartosz Bielenia korzysta ze swojej popularności. Często jest zapraszany na przeróżne gale i imprezy filmowe, na które przestał przychodzić sam. Coraz częściej u jego boku pojawia się jego charakterystyczna partnerka. Kim jest Sonja Orlewicz-Zakrzewska?

Zobacz wideo Jan Komasa po oscarowej gali: Koniec wielkiej przygody

Bartosz Bielenia z partnerką na salonach

Aktor niewiele zdradza na temat swojego życia prywatnego, a na jego Instagramie brakuje prywatnych zdjęć. Ostatnio publicznie pojawił się w towarzystwie Soni na rozdaniu Orłów. W marcowy weekend Bielenia i jego ukochana zostali przyłapani na czułościach podczas rozdania nagród PSC. Zupełnie nie przejmowali się obiektywami skierowanymi w ich stronę i nie szczędzili sobie czułości.

Bartosz Bielenia i Sonja Orlewicz-ZakrzewskaBartosz Bielenia i Sonja Orlewicz-Zakrzewska Forum

28-letni aktor jest związany z absolwentką łódzkiej filmówki na kierunku fotografia - Sonją Orlewicz-Zakrzewską. Dziewczyna na co dzień zajmuje się scenopisarstwem i reżyserią. Ma na koncie pierwsze sukcesy, jej krótkometrażowy film "Krzyż na drogę" był wyświetlany podczas ubiegłorocznego festiwalu w Cannes.

Podczas Orłów można było zauważyć, że dziewczyna aktora nagrywa całą galę niewielką kamerą. Okazuje się, że Orlewicz-Zakrzewska zbiera materiał do dokumentu o swoim chłopaku, o czym poinformowała w jednym z wywiadów:

Ja reżyseruję nasz film i nie tylko ten film. Piszę scenariusze i jestem fotografem. [...] Kręcimy wspólnie cały ten proces Bartka bycia w filmie i dochodzenia do tej przeprawy, którą wszyscy obserwujemy. Myślę, że jest to bardzo ciekawy proces i wspólnie coś z tego robimy - powiedziała w "Dzień Dobry TVN".

Zważając na wyczyny Bartka i ekipy "Bożego Ciała" w Hollywood, można stwierdzić, że szykuje się ciekawy materiał. 

Jesteście ciekawi dokumentu o Bartku Bieleni?

DK

Więcej o: