Liam Hemsworth wybrał się na lunch z nową dziewczyną! To młoda modelka. Przyłapali ich paparazzi

Liam Hemsworth zabrał swoją dziewczynę na lunch w zachodnim Hollywood. Gwiazdor nie umknął jednak uwadze czujnych paparazzich.

Liam Hemsworth jest wziętym australijskim aktorem, który robi spektakularną karierę w Hollywood. Najbardziej znany jest za sprawą tytułowej w "Thorze" u boku Toma Hiddlestona. Przypomnijmy tylko, że ostatnio Liama Hemswortha mieliśmy okazję oglądać w "Igrzyskach śmierci" i w "Jak romantycznie".

Ogromną popularność aktor zyskał jednak za sprawą swojego związku z Miley Cyrus, z którą wziął nawet ślub. I chociaż Liam Hemsworth od lipca 2019 roku nie jest już z wokalistką, to niedawno byli małżonkowie bawili się na tej samej imprezie przed Oscarami.

Oni zakochali się na planie filmowym. Koniecznie zobaczcie nasze wideo!

Zobacz wideo

Liam Hemsworth na lunchu z nową dziewczyną

Liam Hemsworth przez wielu uznawany jest jednak za przystojniaka, a fani aktora co trochę słyszą o jego nowych związkach i romansach. Pod koniec ubiegłego roku spotykał się on z 22-letnią piosenkarką Maddison Brown, jednak para dość szybko się rozstała. Niedawno natomiast pisaliśmy o jego nowej dziewczynie, australijskiej modelce Gabrielli Brooks. 24-letnia Australijka współpracowała już z wieloma popularnymi markami modowymi, takimi jak Topshop czy Calvin Klein. Jak się okazuje, nowa wybranka aktora zdążył już nawet poznać jego rodziców!

Aktor i jego nowa dziewczyna zostali ostatnio przyłapani na wspólnym lunchu z przyjaciółmi. Na miejsce spotkania para wybrała jedną z knajpek w Los Angeles, w zachodnim Hollywood. Możemy zauważyć, że para postawiła na proste, casualowe stylizacje. Liam Hemsworth ubrał się niemal cały na czarno, a jego stylizacji dopełniły przeciwsłoneczne okulary. Jego wybranka włożyła zaś jasne jeansy, do których dobrała biały top. Pomimo tego, że oboje nie wyróżniali się z tłumu, nie udało im się zachować anonimowości.

JP