Liam Hemsworth jest wziętym australijskim aktorem, który robi spektakularną karierę w Hollywood. Najbardziej znany jest za sprawą tytułowej w "Thorze" u boku Toma Hiddlestona. Przypomnijmy tylko, że ostatnio Liama Hemswortha mieliśmy okazję oglądać w "Igrzyskach śmierci" i w "Jak romantycznie".
Ogromną popularność aktor zyskał jednak za sprawą swojego związku z Miley Cyrus, z którą wziął nawet ślub. I chociaż Liam Hemsworth od lipca 2019 roku nie jest już z wokalistką, to niedawno byli małżonkowie bawili się na tej samej imprezie przed Oscarami.
Oni zakochali się na planie filmowym. Koniecznie zobaczcie nasze wideo!
Liam Hemsworth przez wielu uznawany jest jednak za przystojniaka, a fani aktora co trochę słyszą o jego nowych związkach i romansach. Pod koniec ubiegłego roku spotykał się on z 22-letnią piosenkarką Maddison Brown, jednak para dość szybko się rozstała. Niedawno natomiast pisaliśmy o jego nowej dziewczynie, australijskiej modelce Gabrielli Brooks. 24-letnia Australijka współpracowała już z wieloma popularnymi markami modowymi, takimi jak Topshop czy Calvin Klein. Jak się okazuje, nowa wybranka aktora zdążył już nawet poznać jego rodziców!
Aktor i jego nowa dziewczyna zostali ostatnio przyłapani na wspólnym lunchu z przyjaciółmi. Na miejsce spotkania para wybrała jedną z knajpek w Los Angeles, w zachodnim Hollywood. Możemy zauważyć, że para postawiła na proste, casualowe stylizacje. Liam Hemsworth ubrał się niemal cały na czarno, a jego stylizacji dopełniły przeciwsłoneczne okulary. Jego wybranka włożyła zaś jasne jeansy, do których dobrała biały top. Pomimo tego, że oboje nie wyróżniali się z tłumu, nie udało im się zachować anonimowości.
JP
Monika Richardson mówi o problemie z alkoholem. "Picie codzienne zaczęło się w moim trzecim małżeństwie"
Youtuber ujawnia, ile Łatwogang mógł zarobić z reklam. "To będzie porąbana kasa"
Rozenek otwarcie o finansach Henia. "W trakcie pierwszego pół roku życia zarobił na studia"
Firma zmienia plany z Łatwogangiem. "Nie na miejscu"
"Mówilibyście po francusku". Macron odpowiedział na żart króla Karola w Białym Domu
"Czasami też kupię sobie kebaba". Znany ksiądz ujawnił zarobki. Tyle dostaje jako katecheta
Epstein miał zostawić list pożegnalny. Po siedmiu latach na jaw wyszły nowe informacje
Cała rodzina razem, a wszyscy patrzą na paznokcie 11-letniej księżniczki Charlotte. "Zdecydowanie za młoda"
Młynarska w emocjonalnym wpisie z Madrytu. Wspomniała o swoim zdrowiu