Miley Cyrus i Liam Hemsworth bawili się na tej samej imprezie przed Oscarami. Z klubu wyszli niemal jednocześnie

Miley Cyrus i Liam Hemsworth nie są już małżeństwem. Ostatnio wpadli na siebie podczas branżowej imprezy, a to wywołało falę plotek.

Miley Cyrus i Liam Hemsworth przez lata uchodzili za jedną z najbardziej lubianych par w Hollywood. Po tym, jak powiedzieli sobie "tak", wydawało się, że będą razem już na zawsze. Niestety ich małżeństwo potrwało zaledwie rok. Już po siedmiu miesiącach para złożyła papiery rozwodowe, a na początku tego roku zakończyli swój związek w sądzie.

Miley Cyrus i Liam Hemsworth znów razem?

Show biznes to dość hermetyczne środowisko. Byli kochankowie często spotykają się podczas branżowych imprez. Przypomnijmy, że ostatnio Bradley Cooper i Renee Zellweger wpadli na siebie na Oscarach. Przed wręczeniem najważniejszych nagród filmowych organizowane są różne wydarzenia towarzyszące. Na jednym z nich bawili się świeżo rozwiedzeni Miley Cyrus i Liam Hemsworth. Obyło się jednak bez grzecznościowej wymiany uprzejmości. Ponoć byli małżonkowie unikali się jak ognia.

To nie była wielka sprawa, a oni nawet nie rozmawiali. Na imprezie było mnóstwo ludzi i dla Miley obecność Liama nie była niezręczna - zdradza informator "People".

Świadkowie donoszą, że Miley i Liam opuścili imprezę niemal jednocześnie. Nie udali się jednak w tym samym kierunku. Wokalistka została sfotografowana, gdy wsiadała ze znajomymi do auta. Wśród nich nie było Hemswortha.

Doniesienia zagranicznych mediów rozpaliły plotki o rzekomym ociepleniu relacji pomiędzy byłymi małżonkami. Zastanawiający jest też fakt, że w międzyczasie Miley usunęła ze swojego Instagrama niemal wszystkie zdjęcia z obecnym (?) partnerem, Codym Simpsonem.

Jaka jest prawda? To wie pewnie tylko sama Miley. Coś nam się jednak wydaje, że plotki dotyczące jej związków mają pomóc wypromować nadchodzącą płytę. Nie od dziś wiadomo, że życie prywatne gwiazd cieszy większym zainteresowaniem niż ich twórczość.