Miley Cyrus i Liam Hemsworth bawili się na tej samej imprezie przed Oscarami. Z klubu wyszli niemal jednocześnie
Miley Cyrus i Liam Hemsworth przez lata uchodzili za jedną z najbardziej lubianych par w Hollywood. Po tym, jak powiedzieli sobie "tak", wydawało się, że będą razem już na zawsze. Niestety ich małżeństwo potrwało zaledwie rok. Już po siedmiu miesiącach para złożyła papiery rozwodowe, a na początku tego roku zakończyli swój związek w sądzie.
Miley Cyrus i Liam Hemsworth znów razem?
Show biznes to dość hermetyczne środowisko. Byli kochankowie często spotykają się podczas branżowych imprez. Przypomnijmy, że ostatnio Bradley Cooper i Renee Zellweger wpadli na siebie na Oscarach. Przed wręczeniem najważniejszych nagród filmowych organizowane są różne wydarzenia towarzyszące. Na jednym z nich bawili się świeżo rozwiedzeni Miley Cyrus i Liam Hemsworth. Obyło się jednak bez grzecznościowej wymiany uprzejmości. Ponoć byli małżonkowie unikali się jak ognia.
To nie była wielka sprawa, a oni nawet nie rozmawiali. Na imprezie było mnóstwo ludzi i dla Miley obecność Liama nie była niezręczna - zdradza informator "People".
Świadkowie donoszą, że Miley i Liam opuścili imprezę niemal jednocześnie. Nie udali się jednak w tym samym kierunku. Wokalistka została sfotografowana, gdy wsiadała ze znajomymi do auta. Wśród nich nie było Hemswortha.
Doniesienia zagranicznych mediów rozpaliły plotki o rzekomym ociepleniu relacji pomiędzy byłymi małżonkami. Zastanawiający jest też fakt, że w międzyczasie Miley usunęła ze swojego Instagrama niemal wszystkie zdjęcia z obecnym (?) partnerem, Codym Simpsonem.
Jaka jest prawda? To wie pewnie tylko sama Miley. Coś nam się jednak wydaje, że plotki dotyczące jej związków mają pomóc wypromować nadchodzącą płytę. Nie od dziś wiadomo, że życie prywatne gwiazd cieszy większym zainteresowaniem niż ich twórczość.
MŁ
-
Jej ojciec ma majątek o wartości 15 miliardów złotych. Kim jest Karolina Sołowow, córka najbogatszego Polaka?
-
Stanisław Wolski nie żyje. 72-letni aktor grał m.in. w "Świecie według Kiepskich"
-
Anna Nowak-Ibisz jest zaskoczona zaręczynami Krzysztofa Ibisza. "Nie spodziewała się takiego obrotu spraw" [PLOTEK EXCLUSIVE]
-
Anna Czartoryska-Niemczycka ćwiczy, a w tle jej sypialnia. Wieje luksusem? Wręcz przeciwnie!
-
Książę Filip w szpitalu, Elżbieta apeluje o szczepienie, a Harry występuje w talk-show. Eksperci: Na jakiej on jest planecie?
- Agnieszka Dygant tłumaczy się z większych ust. "Są automatycznie wypchętnie". Powiedziała też o botoksie i wypełniaczach
- Horoskop dzienny - 27 lutego (Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby)
- Beyonce ma idealny kształt twarzy, oczy, brwi i usta. Ariana Grande też jest bliska perfekcji. Kto jeszcze? Naukowcy obliczyli
- Ile zarabia prezes TVP Jacek Kurski? Przez lata zgarnął kilka milionów. Jeden z polityków to sprawdził
- "Ślub od pierwszego wejrzenia". Iga wierzy, że program odmieni jej życie. "Mężu, nie zrezygnuj". Polały się łzy