Robert Makłowicz stracił pracę w TVN. Zdradził nam, co planuje. "To dość zaawansowany projekt, czekam tylko, aż się ociepli" [TYLKO U NAS]

Robert Makłowicz po raz kolejny stracił pracę w telewizji. Zapowiedział jednak, że teraz intensywnie pracuje, żeby zagościć na polskim YouTube.

Robert Makłowicz od wielu lat gości na szklanym ekranie, ale wkrótce z niego zniknie. Stacja Food Network zakończyła współpracę z prowadzącym. Skontaktowaliśmy się z kucharzem, aby dowiedzieć się, jakie ma plany na przyszłość. 

Zobacz wideo Paulina Krupińska i Damian Michałowski o

Robert Makłowicz zniknie z telewizji

W rozmowie z nami Makłowicz potwierdził doniesienia o zakończeniu współpracy z TVN Discovery Polska. Podjęto decyzję, aby nie podpisywać kolejnej umowy na współpracę z kucharzem. 

Tak, to prawda. TVN Discovery nic nie chciało ode mnie więcej poza tym, co dla nich zrobiłem. Skończyła mi się umowa - powiedział Robert Makłowicz w rozmowie z nami. 

Robert Makłowicz od 2017 roku prowadził na kanale Food Network program "Makłowicz w drodze". Przed przejściem do TVN, kucharz przez niemal 20 lat współpracował z Telewizją Polską. Był prowadzącym dwóch formatów kulinarno-podróżniczych: "Podróże kulinarne Roberta Makłowicza" i "Makłowicz w podróży". Rozstanie z TVP odbyło się w atmosferze skandalu, a prezenter ostatnio opowiedział nam o swoim stosunku do stacji.

Makłowicz zapowiedział, że ma już nowe plany. Wkrótce zagości na polskim YouTube. Jest w trakcie realizacji kolejnych reportaży i przyznał, że pracę nad nimi powstrzymuje obecnie koronawirus. Zapytaliśmy o plany gwiazdy na przyszłość:

Na razie żadna telewizja się ze mną nie kontaktowała. Ja też z nikim się nie kontaktowałem i nie myślałem o tym. Planuję na pewno serię programów youtube'owych. To jest dość zaawansowany projekt, czekam tylko, aż się trochę ociepli. Może przestanie szaleć koronawirus i nie trzeba będzie stać na granicy. Teraz, nawet kiedy się przekracza granicę austriacko-włoską samochodem, czy jakąkolwiek inną, to godzinami się stoi. Myślę, że mój kanał na YouTube wystartuje przed wakacjami - zadeklarował prowadzący. 

Warto zauważyć, że Robert zagościł już również na Instagramie. Dzieli się z fanami przepisami i relacjami ze swoich podróży.

Będziecie oglądać kanał Roberta Makłowicza na YouTube?

DK

Więcej o:
Komentarze (20)
Robert Makłowicz stracił pracę w TVN. Zdradził nam, co planuje. "To dość zaawansowany projekt, czekam tylko, aż się ociepli" [TYLKO U NAS]
Zaloguj się
 • xavery

  Oceniono 12 razy 8

  "Skontaktowaliśmy się z kucharzem"

  Jakim kucharzem??? Makłowicz nigdy nie był i nie jest kucharzem.

 • iarna

  Oceniono 14 razy 8

  Robert, a jak tam u ciebie z cukrem? No i lipidogram kiedy ostatnio robiłeś? Bo wiesz, chłopaki w naszym wieku powinni się od czasu do czasu "przebadać" na okoliczność skutków jedzenia i picia. Mówię to z całą świadomością i odpowiedzialnością - jako starszy o dwa miesiące i cztery dni kolega.

 • Gambit szachowy

  Oceniono 10 razy 6

  Po pierwsze Makłowicz nie ma zielonego pojęcia o gotowaniu ponieważ jest tylko dziennikarzem krytykiem kulinarnym. Z niego taki kucharz jak z Wieniawy aktorka lub Zenka piosenkarz. Nie obrażajcie zawodu kucharza ludzi wykonujących takowy.

 • dirty_janusz

  Oceniono 7 razy 5

  Ja czekam :) Powodzenia Panie Robercie!

 • ruski_serwer

  Oceniono 13 razy 5

  I tak trzymać, Panie Robercie! Będziemy oglądać, czekamy z niecierpliwością :)

 • lovepeacemusic

  Oceniono 7 razy 3

  I super. W TVN zostaną tylko celebryci: Rozenek, Rusin itp. A stacja miała szansę być przeciwwagą do tvpiss

 • pascvale

  Oceniono 7 razy 3

  Może zaczął by od nauczenia się gotowania.

 • magnolia06890

  Oceniono 11 razy 3

  On Kucharzem? Podobno " do kuchni" trafił przypadkiem.Tak samo ja gesler

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX