Maja Sablewska współpracuje z Joanną Przetakiewicz. Fani zachwyceni zdjęciami stylistki. Do jednego zapozowała bez stanika

Maja Sablewska po raz kolejny została twarzą domu mody Joanny Przetakiewicz. Sesja zdjęciowa wykonana została w Hollywood.

Ostatnio Maja Sablewska - ku zaskoczeniu fanów - wyznała, że rezygnuje na jakiś czas z pracy w telewizji. Była menadżerka Edyty Górniak i Dody wyznała, że obecnie nie planuje żadnych publicznych wystąpień, ale nie wyklucza powrotu na szklany ekran. Stylistka na brak pracy narzekać jednak nie będzie. Ostatnio po raz kolejny rozpoczęła współpracę z marką Joanny Przetakiewicz, "La Manią:.

Zobacz wideo Joanna Przetakiewicz o swojej fantastycznej sylwetce

Maja Sablewska twarzą domu mody "La Mania"

Od kilku dni na Instagramie Sablewskiej pojawiają się piękne zdjęcia ze słonecznego Los Angeles. Teraz już wiemy, kto i dlaczego je wykonał. Wszystko w ramach najnowszej kampanii "La Manii", której Maja została ambasadorką. 

Lokalizacja sesji zdjęciowej została wybrana nieprzypadkowo: Sablewska jest silnie związana z tym miastem i często w nim bywa. Fotografie Magdaleny Łuniewskiej i stylizacje Eweliny Gralak tworzą spójną kompozycję, w której Maja w pełni odzwierciedla charakter marki La Mania, czyli kobietę przebojową, pewną siebie i patrzącą w przyszłość w pozytywny sposób. Video wykonane przez Michała Kara, który od lat pracuje w Stanach, oddaje klimat, który panował podczas tworzenia sesji - słyszymy od osoby związanej z marką.

Przejrzeliśmy opinie fanów pod zdjęciami byłej gwiazdy TVN-u. Są nimi zachwyceni. 

Moja ukochana Kalifornia. Pięknie Maju oddałaś klimat tego miejsca.
No petarda po prostu.
Maja jesteś niesamowita! Masz piękne ciało.
 

Jak podoba Wam się współpraca Mai Sablewskiej i Joanny Przetakiewicz? Trzeba przyznać, że stylistka wygląda jak rasowa modelka. 

 CW

Więcej o: