Maja Sablewska odchodzi z TVN-u. "Przyszedł taki moment w moim życiu"

Maja Sablewska podjęła zaskakującą decyzję. Celebrytka planuje zniknąć z telewizji TVN. Bedziecie tęsknić?

Maja Sablewska zaczynała karierę w show-biznesie jako menedżerka gwiazd. Zarządzała karierami między innymi Dody, Mariny i Toli Szlagowskiej. Dzięki nabytemu za kulisami doświadczeniu, dostała pracę jako jurorka w programie "X Factor". Tak rozpoczęła się jej przygoda w TVN-ie, gdzie prowadziła takie cykle programów, jak: "Sablewskiej sposób na..." i "Sablewska od stylu".

Pamiętacie metamorfozę Agnieszki Orzechowskiej u Mai Sablewskiej?

Zobacz wideo

ZOBACZ TAKŻE: Maja Sablewska szczerze o zabiegach medycyny estetycznej: Nie ukrywam, że przesadziłam. Zaapelowała też do innych kobiet

Maja Sablewska odchodzi z TVN

Maja Sablewska ostatnio na swoim Instagramie odpowiadała na pytania fanów. Jeden z internautów zapytał wprost stylistkę o to, czy znów pojawi się w TVN-ie ze swoimi programami o modzie. Odpowiedź Sablewskiej była zaskakująca i szczera:

Przyszedł taki moment w moim życiu, że świadomie robię sobie przerwę i chcę się zająć innymi projektami, które też będą związane z modą. Ale będą się odbywały poza telewizją - wyznała. 

Maja Seblewska uspokoiła jednak swoich fanów i dodała, że nie planuje całkowicie rozstać się z telewizją. Przyznała, że kiedyś z pewnością poprowadzi jeszcze program o tematyce domowej, o ile format będzie jej odpowiadał. 

Oczywiście nie odchodzę z telewizji na zawsze. Jeśli będzie możliwość zrobienia kolejnego autorskiego programu, to jak najbardziej z tego skorzystam. Ale muszę to po prostu czuć - napisała. 

Póki co, nie wiadomo dokładnie, jakie plany ma stylistka. Wydaje nam się jednak, że nie pozwoli nam o sobie zapomnieć i niebawem znów o niej usłyszymy. 

MŁ, AG 

Więcej o: