Maja Sablewska wróci do współpracy z Dodą? "Wiem, że różnie się mówi". Nie pozostawiła żadnych wątpliwości

Doda i Maja Sablewska były przełomowym duetem w polskim show-biznesie. Od zakończenia ich współpracy mija właśnie 10 lat, jednak wciąż pojawiają się spekulacje o ich wielkim powrocie. Sablewska na Instagramie rozwiała wszelkie wątpliwości.

Maja Sablewska teraz sama jest jedną z najbardziej rozchwytywanych celebrytek w Polsce, aczkolwiek warto pamiętać, że swoją przygodę z show-biznesem zaczynała jako menagerka gwiazd. Współpracowała z Natalią Kukulską, Edytą Górniak, czy Mariną, ale to jej praca z Dodą była najbardziej owocna. 

Czy Maja Sablewska i Doda wrócą do współpracy?

Doda i Maja Sablewska rozstały się dokładnie 10 lat temu. Zakończenie ich wspólnej przygody nie należało do najłatwiejszych, bowiem artystka zarzucała swojej byłej menagerce nielojalność, a także matactwa finansowe. Po dwóch latach od burzliwego rozstania panie pogodziły się i już wtedy pojawiły się pierwsze pogłoski o ich spektakularnym powrocie. Mimo upływu kolejnych lat temat wciąż grzeje internautów. Tym razem Maja Sablewska po raz kolejny ustosunkowała się do plotek. Na swoim Instagramie urządziła fanom Q&A i oczywiście padło pytanie o Rabczewską. 

Majeczko, czy chciałabyś ponownie pracować z Dorotą Rabczewska?- spytał jeden z fanów.

Maja Sablewska szybko rozwiała wszelkie wątpliwości. Ekspertka od stylu nie zamierza już być menagerem muzycznym, więc nie ma szans na jej ponowną współpracę z Dodą. 

Wiem, że różnie się mówi, ale z Dodą mi się bardzo dobrze pracowało, ale do pracy, jako manager muzyczny wracać nie chcę- skwitowała Sablewska.

Trudno nam sobie wyobrazić ponowną współpracę Mai z Dodą, szczególnie że Sablewska sama teraz ma menagera.

Maja Sablewska o pracy z Dodą. Zobacz WIDEO:

Zobacz wideo

RG

Więcej o: