Maja Sablewska szczerze o zabiegach medycyny estetycznej: Nie ukrywam, że przesadziłam. Zaapelowała też do innych kobiet

Maja Sablewska postanowiła szczerze opowiedzieć o swoim podejściu do medycyny estetycznej. Okazuje się, że w pewnym momencie po prostu przesadziła z liczbą zabiegów.

Maja Sablewska kilka lat temu starała się ukryć fakt, że korzysta z zabiegów medycyny estetycznej. Twierdziła, że widoczne zmiany na jej twarzy są efektem odpowiednio dobranej diety. W końcu przyznała, że chętnie sięgała po różne medyczne rozwiązania, jednak w pewnym momencie za bardzo uległa presji społeczeństwa.

Maja Sablewska o zabiegach medycyny estetycznej

39-latka opowiedziała o swojej metamorfozie podczas panelu dyskusyjnego z okazji 5. urodzin jednej z klinik medycyny estetycznej. Wyznała, że zrobiła to, aby czuć się po prostu lepiej.

Jak zaczynałam robić program, chciałam ciągle wyglądać lepiej i lepiej, a tak naprawdę chciałam się po prostu lepiej czuć. Nie wiem, czy to był nałóg, ale być może tak, bo bardzo zagalopowałam się w poprawianiu pewnych rzeczy. Dopiero gdy trafiłam na odpowiednich ludzi, zaczęłam korzystać z medycyny estetycznej rozsądnie i w granicach przyzwoitości - powiedziała.

Sablewska wprost przyznała, że w pewnym momencie przesadziła z zabiegami.

Pobiłam rekord, jeśli chodzi o metamorfozy. Siłę, aby pomagać innym, czerpię z błędów, które sama kiedyś popełniłam. Nie ukrywam, że przesadziłam, jeśli chodzi o medycynę estetyczną, bo ulegałam trendom, bo trafiłam do lekarzy, którzy byli większymi celebrytami niż ja wtedy.

Zaapelowała również do kobiet, aby nie ulegały panującym trendom.

Ważne, żeby nie dążyć za wszelką cenę do ideału, bo dążenie do ideału odczłowiecza. Wtedy nie zwracamy uwagi na takie podstawowe wartości jak miłość, prawda, szacunek i świadomość.

Maja Sablewska pomogła w metamorfozie m.in. Agnieszce Orzechowskiej:

Zobacz wideo

Co sądzicie o wyznaniu Sablewskiej?

KB

Więcej o:
Komentarze (61)
Maja Sablewska szczerze o medycynie estetycznej: Nie ukrywam, że przesadziłam. Zaapelowała też do innych kobiet
Zaloguj się
 • Gość: Vbk

  Oceniono 54 razy 42

  Jeszcze niech zrozumie, że wrzucanie roznegliżowanych zdjęć na Instagrama jest oznaką braku szacunku do samej siebie i będzie ok.

 • misiurka8

  Oceniono 29 razy 25

  Ta Pani wymaga długotrwałej terapii. Ma duże problemy ze sobą.

 • Gość: normalna

  Oceniono 23 razy 17

  wyglada strasznie.Ja bym nie pozwolila robic jej zadnych metamorfoz i pouczac innych nt stylu.

 • kupidon

  Oceniono 16 razy 16

  W programie Sablewska od stylu mówiła, że NIGDY nie miała kontaktu z ŻADNYMI zabiegami. Skleroza czy cóś?

 • Gość: moim zdaniem

  Oceniono 19 razy 15

  Wg mnie ta kobieta ma nie po kolei w głowie i jest bardzo złym wzorem. Pokazuje konsekwentnie, że nic nie liczy się bardziej, niż wygląd, a to nie jest prawda, na szczęście.

 • Gość: Kasia

  Oceniono 14 razy 14

  Nie mogę już patrzeć na tego typu twarze, jedna podobna do drugiej,takie same nosy, usta nadmuchane, wydęte jak u karpia wigilijnego, do tego tępe głupawe miny do równie głupawych pozycji zdjęciowych. Zgroza.

 • Gość: irma

  Oceniono 14 razy 14

  oooo!!!! to zmiana jej rysów twarzy to zabiegi medycyny estetycznej, a nie zmiana diety ?!?!? jak mi przykro, że ludziska od początku wyczuły ściemę i kłamstwo, w które przez tyle lat chciała żebyśmy wierzyli :/// ojj, nieładnie Maja, nieładnie !!!!

 • Gość: goscx

  Oceniono 22 razy 12

  Wjechala do szol biznesu na plecach innych celebrytow nie reprezentujac soba nic. Paskudna cwaniara niech swoje rady zachowa dla siebie

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX