Maja Sablewska i Wojciech Mazolewski znowu razem. Wspólnie powitali Nowy Rok. "To zawsze byłeś Ty"

Maja Sablewska i Wojciech Mazolewski wybrali się wspólnie do Kalifornii. Gwiazda zamieściła wymowny cytat. Czyżby znów wrócili do siebie?

Maja Sablewska i Wojciech Mazolewski przez lata rozstawali się i wracali do siebie. Związek oficjalnie zakończył się w 2016 roku, a rozpadł się podobno z powodu zdrady, której miał dopuścić się muzyk jazzowy. Mazolewski nie chciał się wypowiadać na temat byłej partnerki i przez jakiś czas spotykał się z aktorką Katarzyną Zawadzką. Sablewska udzieliła wówczas wywiadu, w którym zapewniła, że rozstanie to była dobra decyzja. Wygląda na to, że gwiazdorska para odnowiła relację kolejny raz. 

Maja Sablewska i Wojciech Mazolewski wrócili do siebie

Stylistka i muzyk wybrali się do słonecznej Kalifornii, skąd chętnie publikują różne zdjęcia. Wojciech zamieścił fotografię z powitania Nowego Roku ze znajomymi i Mają.

 

Stylistka opublikowała zaś dwa zdjęcia. Jedno to czarno-biała fotografia ze słonecznego Palm Springs, a drugie to cytat Francisa Scotta Fitzgeralda:

To zawsze byłeś Ty.
 

Jak widać uczucie znów zapłonęło i stara miłość nie rdzewieje. Miejmy nadzieję, że nareszcie zobaczymy Maję i Wojtka na ślubnym kobiercu!

Ładna z nich para?

DK

Maja Sablewska opowiada o współpracy z Dodą:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.