Maja Sablewska i Wojciech Mazolewski znowu razem. Wspólnie powitali Nowy Rok. "To zawsze byłeś Ty"

Maja Sablewska i Wojciech Mazolewski wybrali się wspólnie do Kalifornii. Gwiazda zamieściła wymowny cytat. Czyżby znów wrócili do siebie?

Maja Sablewska i Wojciech Mazolewski przez lata rozstawali się i wracali do siebie. Związek oficjalnie zakończył się w 2016 roku, a rozpadł się podobno z powodu zdrady, której miał dopuścić się muzyk jazzowy. Mazolewski nie chciał się wypowiadać na temat byłej partnerki i przez jakiś czas spotykał się z aktorką Katarzyną Zawadzką. Sablewska udzieliła wówczas wywiadu, w którym zapewniła, że rozstanie to była dobra decyzja. Wygląda na to, że gwiazdorska para odnowiła relację kolejny raz. 

Maja Sablewska i Wojciech Mazolewski wrócili do siebie

Stylistka i muzyk wybrali się do słonecznej Kalifornii, skąd chętnie publikują różne zdjęcia. Wojciech zamieścił fotografię z powitania Nowego Roku ze znajomymi i Mają.

Stylistka opublikowała zaś dwa zdjęcia. Jedno to czarno-biała fotografia ze słonecznego Palm Springs, a drugie to cytat Francisa Scotta Fitzgeralda:

To zawsze byłeś Ty.

Jak widać uczucie znów zapłonęło i stara miłość nie rdzewieje. Miejmy nadzieję, że nareszcie zobaczymy Maję i Wojtka na ślubnym kobiercu!

Ładna z nich para?

DK

Maja Sablewska opowiada o współpracy z Dodą:

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (6)
Maja Sablewska i Wojciech Mazolewski znowu razem. Wspólnie powitali Nowy Rok. "To zawsze byłeś Ty"
Zaloguj się
 • Gość: lena

  Oceniono 7 razy 5

  Coś ty kobieto z soba zrobiła, przestraszyć się ciebie mozna i to na własne zyczenie. Jej zdjęcia powinny być przestrogą dla tych co wciąż chcą być ,,piękniejsze,,

 • Gość: Dominika

  Oceniono 6 razy 4

  Stylistka... ona zaczyna wyglądem przypominać tę maskę z "Piły" :O

 • Gość: NNA

  Oceniono 7 razy 3

  Pozaliczal panienki, pobawil sie i wrocil, a ta go przyjela w swojej frustracji wraz z bagażem wenerycznym :)))

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  Kiedyś spodobała mi się stylizacja, którą zrobiła w tym swoim programie, ale jej zachowanie, tj te nagie fotki itd mnie odrzuciły. Dla mnie znana osoba, żeby się liczyć, musi pokazać klasę i inteligencję a nie gołe piersi i tyłek, bo to oznaka pustki w głowie.

 • cezar85

  Oceniono 4 razy 2

  wygląda jak trzeci bliźniak braci Bogdanoff

 • Gość: Ann

  Oceniono 1 raz -1

  Bezwstydni pozerzy - lesba i PRDAŁ!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX