Katherine Heigl z "Chirurgów" nie jest już blondynką. Jej nowa fryzura podzieliła fanów. "Wyglądasz staro" vs "Petarda"

Katherine Heigl tym razem zaszalała. Jej nowa fryzura jest całkowitym przeciwieństwem dawnej.

Katherine Heigl, aktorka znana z serialu "Chirurdzy" i filmu "Wpadka" pochwaliła się nowym wizerunkiem na swoim instagramowym profilu. Tym razem zdecydowała się na krótkiego boba, ale najbardziej zaskakuje wybór koloru. Aktorka zafarbowała włosy na czarno.

Katherine Heigl zmieniła fryzurę

Na zdjęciu opublikowanym na Instagramie, Katherine pozuje ze swoim synem. Zdradziła również, że metamorfozę związaną z fryzurą przeszła cała jej rodzina, ale tylko jej synek chciał zapozować do zdjęcia. 

Dziewczynek nie ma na zdjęciu, ale już wszyscy mamy nowe fryzury. Ukrywają się, bo nie chcą pozować. PS. Jeszcze uchwycę dziewczynki z nowymi fryzurami, w końcu nie mogą się wiecznie ukrywać - napisała aktorka.
 

Wyznała również, że bodźcem do zmiany metamorfozy była rola w serialu "Chirurdzy" podczas której miała długą, czarną perukę. Postanowiła, że to idealny czas na zmiany. 

Fani komentują

Pod zdjęciami, na których Katherine Heigl pozuje już w nowej fryzurze pojawiło się mnóstwo komentarzy. Wiele osób zachwyciło się metamorfozą gwiazdy:

Wyglądasz wspaniale!
Piękna!
Petarda - pisali

Nie wszyscy jednak byli tak samo zachwyceni. Pojawiły się głosy, że ciemne włosy dodały aktorce lat. 

Teraz wyglądasz 10 lat starzej. 
Wolałam cię w jasnych włosach - oceniali. 

A jak wam podoba się metamorfoza gwiazdy?

Zobacz wideo Gwiazdy, które zmieniły fryzury

Katherine Heigl: kim jest aktorka

41-letnia Katherina w 2007 roku poślubiła muzyka Josha Kelley i razem wychowują trójkę dzieci. W grudniu para świętowała swoją rocznicę, czym również pochwaliła się w mediach społecznościowych.

Ten człowiek.. Ten dzień... To małżeństwo. Jestem cholernie wdzięczna, że mnie znalazł, że ja go znalazłam. - napisała aktorka.

Katherina w 2009 roku adoptowała córkę z Korei Południowej, której dała na imię Nayleigh, a trzy lata później ponownie adoptowała dziecko, również dziewczynkę - Adalaide.

W 2009 roku komedia pt. "Brzydka prawda", w której zagrała Kahtherina przyniosła jej nominację do nagrody Satelity dla najlepszej aktorki w filmie komediowym lub musicalu.

BO