Księżna Kate cieszy się z decyzji Meghan Markle i księcia Harry'ego. Ma teraz z mężem pełną kontrolę nad Królewską Fundacją

Księżna Kate cieszy się, że może udzielać się po "usunięciu się w cień" Meghan Markle i księcia Harry'ego. Teraz jej działania są bardziej zauważalne, informuje źródło "The Sun".

Księżna Kate chętnie udziela się charytatywnie za pośrednictem Królewskiej Fundacji, założonej przez księcia Williama. Okazuje się, że decyzja, którą podjęli Meghan Markle i książę Harry, służy działalności jaką prowadzi przyszły król z żoną. Dzięki zrzeczeniu się książęcych obowiązków, działania fundacji Williama i Kate są teraz bardziej zauważalne.

Zobacz wideo Księżna Kate Kate tańczy z małym dzieckiem podczas wizyty w Bradford

Księżna Kate cieszy się z decyzji Meghan i książę Harry'ego

Portal The Sun Online twierdzi, że księżna z przyjemnością poświęca się pracy w Fundacji. Chce pomóc jak największej liczbie osób i ma pomysły jak to zrobić. Jest też szczęśliwa, że otrzymała więcej zadań po tym, jak Meghan i Harry odcięli się od rodziny królewskiej. Swoją szansę widzi właśnie w pracy na rzecz Fundacji.

Kate pasjonuje się pracą dla Fundacji, ma pomysły i wierzy, że może pomóc w wielu sprawach. W ostatnich tygodniach księżna odwiedziła wiele organizacji, rozmawiała z ekspertami i otrzymała sporo informacji. Zgromadzoną wiedzę chce wykorzystać, aby wprowadzić zmiany w życiu osób, które potrzebują wsparcia - powiedział informator The Sun Online. 

Pojawiają się informacje, że księżna chciałaby zostać twarzą Królewskiej Fundacji i reprezentować jej interesy. Kate i William w związku z wyprowadzką Meghan i Harry'ego otrzymają więcej obowiązków. 

William i Kate mogą otrzymać dodatkowe obowiązki w związku z przeprowadzką Harry'ego i Meghan do Kanady, ale żadne z nich nie chce, aby to kosztowało ich fundację. Oboje ściśle współpracują z zespołem, a Kate jest obecna na wielu spotkaniach, aby mieć wkład w pracę i wiedzieć, co się dzieje.
Przez lata praca dla fundacji była przedmiotem sporu między Williamem i Harrym. Książę Sussex był bardzo skoncentrowany na wojsku i swojej współpracy z Invictus Games. Dzięki decyzji jaką podjął, William i Kate mają pełną kontrolę nad działalnością Królewskiej Fundacji - twierdzi źródło.  

Ostatnio Kate udzieliła osobistego wywiadu Giovannie Fletcher. Opowiedziała o swoim dzieciństwie i wpływie babci na jej dorosłe życie. Mówiła też o tym, jak się czuła pozując fotografom po urodzeniu dzieci oraz wspomniała, że pełniąc królewskie czuła się winna, bo chciała ten czas spędzić ze swoimi pociechami.

DK

Więcej o:
Komentarze (8)
Księżna Kate cieszy się z decyzji Meghan Markle i księcia Harry'ego. Ma teraz z mężem pełną kontrolę nad Królewską Fundacją
Zaloguj się
 • takito.ataki

  Oceniono 8 razy 6

  I o to włąśnie Kaśce chodziło od samego początku. Zmusić Magde do wyjazdu, by znowu dziennikarze zainteresowali się nijaką żoną Wiliama

 • art_102

  Oceniono 14 razy 4

  Nie żadna Królewska Fundacja, tylko założona przez Williama i Harrego, w której głównie zasuwał Harry, a twarzą świecił William, potem William i Kate. Podobnie było jak pojawiła się Meghan. Dlatego H&M odłączyli się już dość dawno i założyli własną. Rozdzielili też biura, więc nic nie stało na przeszkodzie, żeby Kate udzielała się w tych przedszkolach do woli, ale jej się nie chciało, tym bardziej że przy kreatywnych, pomysłowych i społecznie pożądanych dzialaniach Meghan, ona z tym ciągłym wizytowaniem przedszkoli, wypadała słabo, a wręcz żałośnie.
  Zdjęcie wszystko zniesie, gorzej z filmem, na którym widać, że Kate cały czas opowiada dzieciom o sobie i swoich dzieciach, a znudzone przedszkolaki ją olewają i idą się bawić.
  Na spotkaniu z dorosłymi dalej opowiada o sobie, ciążach, swoich dzieciach i trudach macierzyństwa - i opowiada to kobietom, które też mają kilkoro dzieci, które pracują i nie mają czterech nianiek i guwernantki, służby i nieograniczonych środków.
  Na pewno pełne zrozumienia pochylą się nad jej ciężkim losem.

 • krystin9

  Oceniono 9 razy 3

  Jakiej "królewskiej fundacji"?
  Była fundacja założona przez Williama i Harrego.
  Po rozdzieleniu biur każde z nich ma swoje własne, niezależne fundacje.
  Autorce polecam stronę oficjalną BRK, tam jest dokładnie wypisane, co robią poszczególni członkowie BRK.

 • buran2

  0

  Księżna kura i jej przyjaciółka z Kanady.....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX