Księżna Kate ma swoje ulubione zdjęcie Charlotty. W podcaście zdradziła, które i dlaczego. Rodzice zrozumieją, o co jej chodzi

Nie od dziś wiadomo, że księżna Kate pasjonuje się fotografią. Ostatnio żona przyszłego króla wyznała, dlaczego jedno ze zdjęć Charlotty jest dla niej szczególnie ważne.

W tym tygodniu księżna Kate gościnnie wzięła udział w nagraniu podcastu Giovanny Fletcher "Happy Mum, Happy Baby". 38-latka opowiedziała w nim o swojej babci i o tym, jak bardzo niezwykłą osobą była. Żona księcia Williama opowiedziała też o trudach ciąży oraz o swoich dzieciach. Nie obyło się bez ciekawych wyznań.

Zobacz wideo Widzieliście już nagranie, na którym księżna Kate strzyże owce?

Księżna Kate opowiedziała o wyjątkowym zdjęciu

Każdy fan rodziny królewskiej dobrze wie o tym, że księżna Kate to wrażliwa dusza. 38-latka od dawna pasjonuje się fotografią. To właśnie temu tematowi poświęciła swoją pracą magisterską. Zgodnie z niepisaną tradycją, Kate fotografuje swoje dzieci z okazji urodzin. Zdarza jej się też uwieczniać pociechy na zdjęciach w bardziej codziennych okolicznościach.

Podczas rozmowy z Giovanną Fletcher księżna Kate wyznała, że jedno ze zdjęć jej córki, jest dla niej szczególne ważne. Chodzi o to, na którym 4-latka wącha dzwonki kwiatów. Middleton pokusiła się nawet o dość enigmatyczne wytłumaczenie.

Dla mnie, jako rodzica, takie chwile znaczą bardzo wiele. Staram się każdego dnia znajdować takie momenty, nawet jeśli są małe lub nie mam czasu - powiedziała.

Też macie wrażenie, że księżnej Kate jest ostatnio w mediach coraz więcej? Nie wykluczone, że rodzina królewska chce w ten sposób zatrzeć niesmak po odejściu Meghan Markle i księcia Harry'ego z dworu. Czy skutecznie? To pokaże czas. Pewne jest jedno - teraz to Kate uchodzi za najpopularniejszą księżną na Wyspach Brytyjskich. O Meghan też będzie jeszcze głośno. Jeśli wierzyć plotkom, to ma ona w planach współpracę z Disneyem.