Księżna Kate wystąpiła w podcaście. Po raz pierwszy opowiedziała o swojej babci. Dziś Middleton idzie w jej ślady

W pierwszym podcastowym wywiadzie księżna Kate opowiedziała o dzieciństwie. Jak przyznała, wiele zawdzięcza swojej "niesamowitej babci".

Kilka dni temu księżna Kate wzięła udział w nagraniu podcastu Giovanny Fletcher "Happy Mum, Happy Baby". W rozmowie z prowadzącą 38-latka wyznała, że jej babcia, Valerie Glassborow, w czasie drugiej wojny światowej zajmowała się łamaniem szyfrów, a spędzony z nią czas był bardzo wyjątkowy.

Zobacz wideo Jakiś czas temu książę William i księżna Kate przyjęli afrykańskich przywódców w pałacu Buckingham. Spójrzcie na jej kreację!

Księżna Kate szczerze o swoim dzieciństwie

Wywiad skupiał się przede wszystkim na pierwszych latach pracy księżnej Kate oraz jej ostatniej ankiecie dotyczącej dzieci poniżej piątego roku życia. Przy temacie dzieciństwa 38-latka zdobyła się na osobiste wspomnienie i opowiedziała o tym, jak spędzała czas ze swoją babcią, gdy była dzieckiem.

Miałam niesamowitą babcię, która poświęciła nam wiele czasu. Bawiła się z nami, zajmowała się sztuką i rzemiosłem, zabierała nas do ogrodu i gotowała z nami - opowiedziała.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Kate Middleton złamała królewski protokół. Ta poza nie jest godna księżnej. Ekspertka od mowy ciała dokonała jej analizy

Okazuje się, że to doświadczenie nie tylko ukształtowały jej osobowość, ale też podejście do macierzyństwa i organizowania wolnego czasu swoim dzieciom.

Staram się włączyć wiele doświadczeń, które nam wtedy przekazała, w doświadczenia, które teraz daję moim dzieciom - dodała.

Dotychczas księżna Kate niechętnie opowiadała o swoim dzieciństwie i życiu rodzinnym. Po odejściu Meghan Markle z dworu media skupiły się na niej. Widać, że 38-latka chce skrócić dystans i pokazać się z jak najbardziej ludzkiej strony. Z pewnością pomagają jej w tym częste wizyty w szpitalach dziecięcych oraz noszenie tych samych stylizacji na różne okazje. Przekonuje Was księżna Kate jako dziewczyna z sąsiedztwa?

Więcej o:
Komentarze (4)
Księżna Kate wystąpiła w podcaście. Po raz pierwszy opowiedziała o swojej babci. Dziś Middleton idzie w jej ślady
Zaloguj się
 • li_lah

  Oceniono 7 razy 5

  "38-latka chce skrócić dystans i pokazać się z jak najbardziej ludzkiej strony. Z pewnością pomagają jej w tym częste wizyty w szpitalach dziecięcych oraz noszenie tych samych stylizacji na różne okazje. Przekonuje Was księżna Kate jako dziewczyna z sąsiedztwa?"

  Nie i nigdy nie przekona. Jest w tym wszystkim nienaturalnie sztuczna. A na marginesie, ciągle wizytuje żłobkim bo nic więccej nie potrafi. Z dziećmi nie trzeba intelektualnie aż tak się wysilać. Pójdzie, pomacha ręką, porobi głupie miny, porysuje z nimi i po godzinie wychodzi.
  Trudno też żeby nie nosiła tych samych ubrań po 2/3 razy skoro wydaje na nie czesto tysiące funtów!!!

 • krystin9

  Oceniono 9 razy 5

  Nie wiem skąd kolega bierze te bzdury pisząc, że "piętnastoletnia dziewczynka łamała kody enigmy", nad którymi pracowali najwybitniejsi matematycy w Europie.
  Drogi kolego, w 1945 roku Valerie Glassborow pracowała wraz ze swoją siostrą bliźniaczką w Bletchley Park jako radiotelegrafistka odbierając sygnały morsa. I o tym Kate nieustannie wszystkim opowiada.
  A po wojnie była żoną instruktora lotnictwa i gospodynią domową (nie miała żadnego wykształcenia)

 • poochojek

  Oceniono 5 razy 3

  aha ... pierdu pierdu babcia wwii wygrala ... angolstwo to stan umyslu

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX