Księżna Kate wyznała, co czuła, kiedy wychodziła do zdjęć chwilę po porodzie. "Musiałam pozować i się uśmiechać"

Księżna Kate w podcaście Giovanny Fletcher pt. "Happy Mum, Happy Baby" opowiedziała bardzo szczerze o pierwszych chwilach po porodzie. Jak łatwo się domyślić, nie było prosto wyjść do fotoreporterów chwilę po urodzeniu księcia George'a.

Pierwsze dziecko brytyjskiej książęcej pary przyszło na świat w 2013 roku. Księżna Kate i książę William na świecie przywitali wtedy synka George'a. Księżna Kate wyznała, że był to dla nich czas pełen stresu, a jej wyjście do wiwatującego tłumu i fotoreporterów było dla niej przerażające.

Księżna Kate szczerze o pierwszym porodzie

Księżna Kate wyznała, że bardzo się stresowała, gdy George się urodził. Oprócz tego, że była niedoświadczoną mamą, nie było czasu na odpoczynek. Poród dla każdej kobiety jest wyczerpujący, a ona, choć opadała z sił, musiała przywitać się z poddanymi, którzy czekali przed szpitalem św. Marii.

Większość kobiet po porodzie marzy tylko o tym, aby móc się położyć się pod kocem i odpocząć. Natomiast ja musiałam się przygotować w pełni do wyjścia. Miałam sukienkę, szpilki i makijaż. Musiałam pozować przed kamerami i mimo braku sił, ciągle się uśmiechać - zaczęła.
Zobacz wideo Księżna Kate odwiedziła siedzibę skautów

Wprawdzie przy kolejnych dzieciach Kate zrobiła dokładnie to samo. Przyznała jednak, że z Charlottą i Louisem wiedziała, co ją czeka, natomiast przy pierwszym dziecku było to dla niej przerażające.

Wszyscy nas wspierali i razem z Williamem rozumieliśmy, że jest to bardzo ważne wydarzenie i wiele osób jest podekscytowanych. Dlatego jesteśmy wszystkim ogromnie wdzięczni za wsparcie, które dostaliśmy. Niestety, połączenie tego z noworodkiem i tym, że byliśmy niedoświadczonymi rodzicami, budziło w nas wiele różnych emocji. Z jednej strony byliśmy szczęśliwi, z drugiej przerażeni.

Kate wyznała, że razem z Williamem poznali płeć pierwszego dziecka dopiero po porodzie. Gdy okazało się, że to chłopiec, William był oszołomiony ze szczęścia.

W tym samym podcaście Kate Middelton poruszyła temat swojej córki Charlotty i zdjęć, które uwielbia jej robić. Dodatkowo po raz pierwszy opowiedziała o swojej babci, która była dla niej bardzo ważną osobą i każdego dnia stara się iść w jej ślady.

BO