Anja Rubik na urodzinach Teatru 6. piętro. Modelka zachwyciła stylizacją. Postawiła na odważny dekolt

Anja Rubik pojawiła się na 10. urodzinach Teatru 6. piętro. Modelka swoją stylizacją zadała szyku, a na nas największe wrażenie robi jej dekolt.

Anja Rubik od lat niezmiennie pozostaje jedną z najlepiej ubranych gwiazd - zarówno tych polskich, jak i światowych. I o ile za sukcesy celebrytów w tej dziedzinie najpewniej odpowiedzialni są styliści, o tyle w przypadku Rubik mówić możemy o własnym stylu i niebywałym poczuciu modowego smaku. Urodziny Teatru 6. piętro w Warszawie stanowią kolejny dowód na to, jak doskonałym gustem może pochwalić się modelka.

Zobacz wideo Wpadki modowe gwiazd - spocone pachy, niewydepilowane bikini, metka przy sukience. Obejrzyjcie nasze wideo:

Anja Rubik niezmiennie zachwyca

Anja Rubik nie bez przyczyny uchodzi za ikonę mody. Jej często odważne, lecz nigdy wulgarne stylizacje na każdym kroku zachwycają fanów oraz inspirują inne gwiazdy. W tym miejscu wystarczy wspomnieć o Dodzie, która na gali Telekamer 2020 założyła sukienkę odsłaniającą kość biodrową, przypominającą kreację, którą kilka lat temu miała na sobie polska modelka.

Niedawno Anja Rubik zachwyciła nas swą stylizacją chociażby na 40. urodzinach niemieckiego "Vogue'a" czy paryskiej imprezie tegoż czasopisma. Najnowsze zdjęcia Anji z sobotnich urodzin Teatru 6. piętro jedynie ugruntowują jej pozycję doskonale ubranej gwiazdy.

Anja RubikAnja Rubik Kapif

Na tę okazję Anja Rubik wybrała czarną, elegancką i minimalistyczną kreację. I w jej przypadku określenie "dekolt do pasa" wcale nie kojarzy się negatywnie. Góra stylizacji odważnie odsłania gładką skórę modelki, lecz wszystko pozostaje w granicach dobrego smaku. Natomiast krótki dół odsłania zgrabne nogi Anji.

Stylizacji dopełniła czarna kopertówka Yves Saint Laurent, delikatne pierścionki oraz czarne rajstopy w kropki. Tym razem modelka postawiła na płaskie obuwie i włożyła czarne oksfordki. Całość prezentuje się zjawiskowo!

A Wy jak oceniacie stylizację Anji Rubik?

JP